Elektrik Destek İndirimleri

Antakya31

Üye
Üye
Mevcut Elektrik destek yardımları/indirimleri PTT elektrik faturası ödeme yapan arkadaşlar var mıdır acaba? Bir yerde okudum da yardımlar biter derler haftasonu olduğundan sosyal hattı arayamadım. Bilgi sahibi olan yada ödeme yapan arkadaşlar varsa bizlerde bilgilendirirse seviniriz.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Elektrik yardımının son bulduğuna dair, resmi bir açıklama yok. Her söylenene itibar etmeyin.

mt_44

Üye
Üye
Malatya da ptt elektirik desteği şu anlık yatırılamıyor görevli fatura ödemeleri şu an alınamıyor diyor. Sizlerde durum nasıl acaba

nadengi30

Üye
Üye
Geçmiş aya dönük indirim vardı. Eğer gelecek ayın indirimyse zaten yansımamış. devletin bütün sistemleri kurumları tamamen virüse odaklanmış. Zaten dışarı çıkmayın diyorlar o yüzden öyle ödemeler geçici olarak durdurulmuş olabilir çünkü acelesi yok. İnsanlar dışarı çıkmasın diye bir sürü önlem alınmış. Buda onlardan biri. Hocam siz çıkmayın faturayı cebinize koyun elektriğiniz kesilmez ve sıkıntı çekmezsiniz. Bu olağanüstü durum normale döndümü herşey düzelir. İndirimli faturanızı o zaman ödersiniz

DRA-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

anatomie

Üye
Üye
Mevcut Elektrik destek yardımları/indirimleri PTT elektrik faturası ödeme yapan arkadaşlar var mıdır acaba? Bir yerde okudum da yardımlar biter derler haftasonu olduğundan sosyal hattı arayamadım. Bilgi sahibi olan yada ödeme yapan arkadaşlar varsa bizlerde bilgilendirirse seviniriz.
Kardeşim geçen hafta yatirmistim ben ve 70 TL indirimden yararlanmıştım ama bence sosyal elektrik yardımı devam ediyordur lakin anlık sistemsel sorundan ötürü olabilir bence şayet arzu edersen pttler herhalde 12 den itibaren artık açılacak sanki öyle duymuştum bence kardeşim öğlenden sonra saat 2 gibi bir tekrar dene pttye gidip ama ben geçen hafta yatirmistim elektrik indiriminden faydalanarak!!

Bilgilerine arz ederim

en derin saygılarımla

Neffos_C7 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

anatomie

Üye
Üye
Malatya da ptt elektirik desteği şu anlık yatırılamıyor görevli fatura ödemeleri şu an alınamıyor diyor. Sizlerde durum nasıl acaba
Aynen belirtmis oldugum uzre Kardeşim geçen hafta yatirmistim ben ve 70 TL indirimden yararlanmıştım ama bence sosyal elektrik yardımı devam ediyordur lakin anlık sistemsel sorundan ötürü olabilir bence şayet arzu edersen pttler herhalde 12 den itibaren artık açılacak sanki öyle duymuştum bence kardeşim öğlenden sonra saat 2 gibi bir tekrar dene pttye gidip ama ben geçen hafta yatirmistim elektrik indiriminden faydalanarak!!

Bilgilerine arz ederim

en derin saygılarımla

anatomie

Üye
Üye
Geçmiş aya dönük indirim vardı. Eğer gelecek ayın indirimyse zaten yansımamış. devletin bütün sistemleri kurumları tamamen virüse odaklanmış. Zaten dışarı çıkmayın diyorlar o yüzden öyle ödemeler geçici olarak durdurulmuş olabilir çünkü acelesi yok. İnsanlar dışarı çıkmasın diye bir sürü önlem alınmış. Buda onlardan biri. Hocam siz çıkmayın faturayı cebinize koyun elektriğiniz kesilmez ve sıkıntı çekmezsiniz. Bu olağanüstü durum normale döndümü herşey düzelir. İndirimli faturanızı o zaman ödersiniz

Evet kıymetli kardeşim çok haklısın bencede zaten evden çıkmamak adina zaten elektrikle suyu kesmezler bu süreçte lakin elektrik tedarik şirketleri geç ödenmesine istinaden bundan mütevellit ilerleyen dönemlerde de açma kapama veya geç ödeme faizi yansıtırlar mi acaba kardeşim ?? Çünkü malum elektriği bile kesmeyeceklerine dair açıklama bir çok şirket yaptı ve aynen suda olduğu gibi lakin ilerleyen dönemlerdeki geç ödemelere istinaden herhangi bir faiz yada açma kapama ücreti yansitmayacaklarinin herhangi bir taahhüdünü vermediler yani ok tamam belki bu süreçte kesmezler elektriği lakin önümüzdeki sürecin sonunda faiz yada açma kapama vs.. adı altında diğer bir ücret yansitmayabilirlermi acaba efendim ??

Tşkler

Saygılarımla

nadengi30

Üye
Üye
Dün cumhurbaşkanı bir açıklama yaptı. Doğalgaz elektirk su borçları ödemeleri aceleye getirilmeyecek ve borçtan dolayı kesilmeyecek. Kesik olanlar bağlanacak. Aslında bu açıklamayla söylenmek istenen mesaj şuydu. Evlerinizden çıkmayın fatura vs için PTT ve banka şubelerine gitmeyin bu tehlike geçene kadar faturayı ödemesenizde sorun olmayacaktır. O yüzden ödemeniz alınmamıştır. Kimse gitmesin bu tür fatura ödemelerine.

nadengi30

Üye
Üye
Şuan herşey üstüste geldiği için aciliyeti olan önlemler alınıyor yardımlar yapılıyor. Eminim kısa süre içinde elektrik su doğalgaz ödemelerindede yardımlar yapılacaktır. Fatura ödemelerinizi şuan yapmayın. Sorun yok

mt_44

Üye
Üye
Öncelikle cevap yazan herkese teşekkürler Bugün itibari ile yatırmış bulunmaktayım.

ws10

Üye
Üye
Dostlar ben 2022 maaşı almıyorum sadece adıma bakım maaşı alınıyor aynı zamanda rapor ile su faturası indirimden yararlanıyorum bu sosyal destek isabet edermi banada varmı bilgisi olan yoksa kapsam dışımıyız?

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

nadengi30

Üye
Üye
2022 engelli aylığı, Elektrik, kömür,öğrencilere 2 ayda bir verilen yardımlar, düzenli yardımlardır. Şimdilik verilecek denilen kesim bunlardır. Sizin durumu bilemem.umarım sizde alırsınız

ws10

Üye
Üye
2022 engelli aylığı, Elektrik, kömür,öğrencilere 2 ayda bir verilen yardımlar, düzenli yardımlardır. Şimdilik verilecek denilen kesim bunlardır. Sizin durumu bilemem.umarım sizde alırsınız

Teşekkür ederim

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye