Elektrik yardımı?

didierdrogba

Üye
Üye
Arkadaşlar babam bağkur emeklisi annem ablama bakıcı maaşı alıyor üçü beraber yaşıyor.anneme kömür yardımı çıktı acaba ailem elektrik yardımı alabilir mi? bunun için nereye nasıl başvuru yapmamız gerekiyor?

Özge52

Üye
Üye
Arkadaşlar babam bağkur emeklisi annem ablama bakıcı maaşı alıyor üçü beraber yaşıyor.anneme kömür yardımı çıktı acaba ailem elektrik yardımı alabilir mi? bunun için nereye nasıl başvuru yapmamız gerekiyor?
Elektrik yardımını kaymakamlıktan engelli yakını aylığı alanlar alıyor SSK ve bağkuru olanlar bu aylıktan yararlanamıyorlar ben hem bakım parası alıyorum hem engelli yakını aylığı alıyorum elektrik yardımım otomatik olarak bağlandı

didierdrogba

Üye
Üye
Elektrik yardımını kaymakamlıktan engelli yakını aylığı alanlar alıyor SSK ve bağkuru olanlar bu aylıktan yararlanamıyorlar ben hem bakım parası alıyorum hem engelli yakını aylığı alıyorum elektrik yardımım otomatik olarak bağlandı
yardım aslında elektrik indirimi için sormuştum.bakıcı maaşını annem alıyor bağkurlu olan ise babam.

Özge52

Üye
Üye
yardım aslında elektrik indirimi için sormuştum.bakıcı maaşını annem alıyor bağkurlu olan ise babam.
Tmm farkeden bişey yok annen yada baban bağkurlu dediğim gibi yinede senin deyiminle söyleyeyim elektrik indirimini kaymakamlıktan engelli yakını aylığı alanlar otomatik olarak bağlanıyor örneğin bana 114 TL elektrik desteği veriyorlar

deasn19

Üye
Üye
benim evde bakım aylığı yeni bağlandı ben çalışmıyorum babam emekli. elektrik babamın üzerine biz yararlanabiliyormuyuz ?

Özge52

Üye
Üye
benim evde bakım aylığı yeni bağlandı ben çalışmıyorum babam emekli. elektrik babamın üzerine biz yararlanabiliyormuyuz ?
Aynı adrese ikamet ettiğiniz için babanda emekli olduğu için engelli yakını aylığı alamazsan elektrikten yararlanamazsın şunuda söylüm evde bakım aylığı ayrı engelli aylığı ayrı ikisi birbirinden farklı maaşlar ben ikisinide alıyorum mesela garanti bilgi için bulunduğun ilin sosyal yardımlaşma vakfını ara kesin bilgiyi oradan al

Tekerlekli Sandalye