Emekli sandığı kesildi acil YARDIM

ako89

Üye
Üye
Merhaba iyi forumlar. Ben babam üzerinden emekli sandığından sigorta hizmetinden yararlanıyordum. Babam ekim ayında vefat etti ama sonra yine devam etti sigortam. Dayım yanlışlıkla part-time 1 günlük sigorta yaptırdı ve o gün bugündür sigortam yok. SGK a gittiğimde maaş bağlanması lazım dedi. Gss açtı. Gss yatırmakla mükellef miyim? Babamın maaşını bağlatırsam evde bakım maaşı kesilir mi?
Not: %65 Ağır Özürlü - Sürekli raporum var.

ako89

Üye
Üye
10 yıldır bu site var bilgi tecrübe edinen bişiler araştırıp öğrenen hiç mi kimse yok peki neden engellilere yardım etme sitesi? Reklam alıp inninize çekilmek için mi? Şuan hastayım tedavi olmam lazım sigortam yok. Ramazan ramazan söylettirceksiniz illa. 3-5 yıl siteye üye olanıda yönetici yaparsanız zaten böyle olur.

yunus bozan

Üye
Üye
10 yıldır bu site var bilgi tecrübe edinen bişiler araştırıp öğrenen hiç mi kimse yok peki neden engellilere yardım etme sitesi? Reklam alıp inninize çekilmek için mi? Şuan hastayım tedavi olmam lazım sigortam yok. Ramazan ramazan söylettirceksiniz illa. 3-5 yıl siteye üye olanıda yönetici yaparsanız zaten böyle olur.

kardeş öncelikle başın saolsun vede gelmiş geçmiş olsun allah içindede senin olduğun tüm kullarına yardım eylesin..sıkıntını anlıyorum sıkıntı insanı konuşturur kolay değil..senin sorun benim şahsen dışımda bilgim olsaydı seve seve yardımcı olurdum..siteye duyduğun öfkeye gelince bu sitedeki yöneticiler bu sitenin devlet çalışanı değilki yani maaşlı çalışan insanlar değil bu site engellilere sorduğu sorulara cvp verme sitesi yardımcı olma sitesi sürekli bilgisayar basında olamaya bilirler herkesin kendine göre işi gücü mutlaka var bence sabırlı olmayı dene yöneticiler sorduğun soruya er yada geç cevap verecektir saglıcakla kal kardeşim .

ako89

Üye
Üye
kardeş öncelikle başın saolsun vede gelmiş geçmiş olsun allah içindede senin olduğun tüm kullarına yardım eylesin..sıkıntını anlıyorum sıkıntı insanı konuşturur kolay değil..senin sorun benim şahsen dışımda bilgim olsaydı seve seve yardımcı olurdum..siteye duyduğun öfkeye gelince bu sitedeki yöneticiler bu sitenin devlet çalışanı değilki yani maaşlı çalışan insanlar değil bu site engellilere sorduğu sorulara cvp verme sitesi yardımcı olma sitesi sürekli bilgisayar basında olamaya bilirler herkesin kendine göre işi gücü mutlaka var bence sabırlı olmayı dene yöneticiler sorduğun soruya er yada geç cevap verecektir saglıcakla kal kardeşim .

Sagolasın Allah razı olsun kemiklerim titriyor acıdan gidemiyorumda imkansızlıklardan. Haklısın... Beklemedeyim.

ako89

Üye
Üye

Sagolasın Allah razı olsun kemiklerim titriyor acıdan gidemiyorumda imkansızlıklardan. Haklısın... Beklemedeyim.

Hakan.60

Üye
Üye
Sayın ako89
Öncelikle başınız sağolsun Allah c.c mekanını cennet eylesin.
Malumunuz bu site yardım amaçlı bir site.kimse elinde klavye bilgisayar başında nöbet beklemiyor ki, bir soru gelince anında cevap verilsin.
Babanızdan kalan maaş siz ssk günü yaptırdığınız için sistemden anında kesilir.bunu düzeltmek için sgk na durumu anlatan bir dilekçe ile başvurun inceleme sonucu maaş ve diğer haklarınız iade edilecektir.
Not: bu süre zarfında ssk yatırmıycaksınız.sistemde çalışıyor görünürsünüz ve başvurunuz red edilir.Eğer bu maaşın ve hakkınızın tekrar kesilmemesini istiyorsanız birdahada ssk bagkur vb yatırılmamasına dikkat edin.
Kalın sağlıcakla

yunus bozan

Üye
Üye

allah hepimizden razı olsun kardeşim..seni anlıyorum hemde çok iyi anlıyorum kişi kendinden bilirmiş işi dert herzaman kişiye sorun olmuştur tek çareside bu dertleri azaltmanın kurana yönelmen lazım kuran okumak insanı rahatlatır düşüncelerinin yönünü değiştirr içinde vesveseyi alır götürür..bizlerin tek sıkıntısı maddiyata dayalı paran pulun olsa herşey lay lay lom çünki her isteğin olur dostta düşmanda arkanda olur..ve sana kuran oku dememin sebebi isyan etmekle yada kendini üzmekle bişeyler düzelmiyor mesela ben benim okadar çok derdim varki anlatsam ağlarsın ve dersinki halime şükür sen nasıl dayanıyorsun bu acılara bende sana derimki ben alıştım artık bunlara ve ben kendi bedensel engelimden şikayetim yok allahtan geldi deyip geçiyorum benim sorunum bana yakın olan insanlarla senin etrafında bir sürü insan olupta ama sen yinede kendini yapayanlız hissettinmi işte benim sorunlarımdan birtaneside bu işte..onun için kardeşim seni ney rahatlatıyorsa ona yönel kendini üzme üzersen düşersin düşenin ise dostu yok senin dostunda düşmanında kendinsin ne edersen kendine edersin son cümlemde allah hepimizin yardımcısı olsun allaha emanet kardeş.

Tekerlekli Sandalye