Emekli sandığından yararlanıyorum diye 2022 maaş başvurumu reddediyorlar ne yapmalıyı

Manisali

Üye
Üye
Bimer den cevap geldi haberler kötü mehmet abi ne yapicam şimdi ?

Iyi günler;

44023396... Tc nolu ve 54.163.18... Emekli sicil nolu dasyadan annesi üzerinde 09.01.2009 tarihi itibariyle sağlik yardimi alan

doğan güneş maner 2022 ayliğina bağlanmasi halinde annesi üzerinde sağlik yardimini kapattirmasi gerekmektedir. 2022 ayliği alan kişiler sağlik yardimlarini yeşil karttan almak zorundadir.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Ezbere iş yapıyorlar sanmıyorum ki yönetmeliği açıp okusunlar memurların en güzel yaptıkları şeylerden birisi zaten ezbere ve baştan savma bir tutum maalesef umduğum cevap gelmedi.

Manisali

Üye
Üye
ezbere iş yapıyorlar sanmıyorum ki yönetmeliği açıp okusunlar memurların en güzel yaptıkları şeylerden birisi zaten ezbere ve baştan savma bir tutum maalesef umduğum cevap gelmedi.

peki nolcak şimdi abi ? Pes mi edicez ?? Bu kadar kolaymi pes etmek yaa :(:(

nolur bi yardimci ol abi çare bul

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yani pes etmek degilde sana daha önce verdiğim maddeyi malmüdürlüğündeki memura anlatıp bu maade üzerinde ısrarcı olmanı öneririm, memur ikna olmazsa malmüdürü veya sgk il müdürüne kadar çıkar hakkımı ararım sadece anna babasının sağlık haklarından yararlanan kişilerin 2022 maaşı almaları için hiç aksi bir ibare yoktur yönetmelikte bunun aksini söyleyen bir madde yoktur, gidip itiraz edeceiğiniz hakkınızı arayacağınız kurum yetkilisine anna babadan sadece ama sadece sağlıktan yararlanıyorum aynı zamanda 2022 maaşı almam yasal diyeceksin baktın kurumlar seni kabul etmedi itirazlarını göz önüne almazlarsa 2 yol var;

1- hukuki süreç başlatıp hakkını aramak
2- Anne babadan feragat edip 2022 maaşına başvurup yeşil kart çıkartmak.

Tekerlekli Sandalye