Emekli yeni zam oranı belli oldu bizide kapsıyormu

abdullah27

Üye
Üye
Emekli yeni zam oranı belli oldu bizide kapsıyormu

e_y_03

Üye
Üye
Şimdi benim anlamadığım şu bilgisi olan varsa ilgilenirseniz sevinirim %25 içine%19.77 oran dahil mi degil %19.77 artı %25 mi

abdullah27

Üye
Üye
19.77 değil 17.55 ti şimdi emekli için %25 e çıktı ama toplam 25 bizi kapsıyomu bilmiyorum

sevi10

Üye
Üye
Evde bakım 5097 tl kabul edin artık

veli 1500

Üye
Üye
Yarın cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan yüz %10 rafah payı vardır

aslanaysun

Üye
Üye
Bizim maaşları daha açıklanmadi. Bende soruşturdum önümüzdeki hafta içinde açıklama yapılacak dediler. Bize de iyileştirme olacağını söylediler. İnsalallah bekliyriuz hepimiz.

anatomie

Üye
Üye
Yarın cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan yüz %10 rafah payı vardır
Aynen bencede yine son anda cumhurbaşkanımız bir extra açıklama daha yapacak bende katılıyor vede inanıyorum bekliyoruz inşallah bakalım takipteyiz kıymetli dostlar 👍👍

Gülsüm kartal

Üye
Üye
Aynen bencede yine son anda cumhurbaşkanımız bir extra açıklama daha yapacak bende katılıyor vede inanıyorum bekliyoruz inşallah bakalım takipteyiz kıymetli dostlar 👍👍
İnşaallah da hiç hem de hicccccccc umudumuz Yok Aynen böyle kalır ta Ekim'de bir 750 da verir tammm

gececi01

Üye
Üye
hiç bişey olmaz kasa boş nerden verecekler

verilebilseydi evde bakım ücretlerini bayramdan önce yatardı
Kasa boş değil maaşları 2 ye böldü bir kismini bayram öncesine bayram sonu ciyaklama fazla olmasın diye diğer yarısini bayram ertesi ve temmuz ortasına yayarak ciyaklamayi aza indirdi

Samiral

Üye
Üye
Kasa boş değil maaşları 2 ye böldü bir kismini bayram öncesine bayram sonu ciyaklama fazla olmasın diye diğer yarısini bayram ertesi ve temmuz ortasına yayarak ciyaklamayi aza indirdi
Ciyaklama nasıl bir kelimedir? Fiyatlarda artış, yeni vergilerin uygulamaya sokulması, paranın değerinin düşmesi ekonomi biliminde kasanın boş olmasıdır zaten. "Eşyanın tabiatına aykırı" diye bir tabir vardır. Bir doktorun kişiye kanser teşhisi koyabilmesi için MR, Pet CT, BT ve kan tahlilleri gibi tetkikleri incelemesi gerekir. Az önceki bahsettiklerim de ekonominin tahlilleri işte. Yani kasa boşsa daraltıcı, doluysa genişletici maliye politikası uygulanır. Türkiye'de daraltıcı maliye politikası uygulanıyor. İyi ekonomilerde daraltıcı maliye politikası uygulanmaz.

Elif altin

Üye
Üye
Ciyaklama nasıl bir kelimedir? Fiyatlarda artış, yeni vergilerin uygulamaya sokulması, paranın değerinin düşmesi ekonomi biliminde kasanın boş olmasıdır zaten. "Eşyanın tabiatına aykırı" diye bir tabir vardır. Bir doktorun kişiye kanser teşhisi koyabilmesi için MR, Pet CT, BT ve kan tahlilleri gibi tetkikleri incelemesi gerekir. Az önceki bahsettiklerim de ekonominin tahlilleri işte. Yani kasa boşsa daraltıcı, doluysa genişletici maliye politikası uygulanır. Türkiye'de daraltıcı maliye politikası uygulanıyor. İyi ekonomilerde daraltıcı maliye politikası uygulanmaz.
Boşver in çoğunluk memnun..

Tekerlekli Sandalye