en son aldığım özürlü raporu devlet hastanesi üzerinden 1 sene geçmesi gerekiyormuş?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

world56

Üye
Üye
merhabalar. ben farklı bir devlet hastanesine gittim. doktora gittim. doktor benim durumumu gördü. sonra bilgi işleme git kaydını yap dedi bana gel dedi doktorun yanına gittim. sonra beni odyo bölümüne gönderdi. odyoda benim işitme testlerim 88 db ve 100 db çıktı sonra tekrar doktorun yanına gittim. beni sağlık kuruluna gönderdi kayıt için, dilekçe başvurusu ve haşhekimliğine imza için gittim. başhekimlikten tekrar sağlık kuruluna gittim. ondan sonra sağlık kurulunda bir engel çıktı. sağlık kuruluna dedim ki ben en son 15 nisanda rapor aldım dedim. onlarda dediki eğer kaydıdını yaparsan dedi senin bu hastaneden % 45 ile % 50 arasındaki rapor % 40 altına düşürürler dedi yani kayıt yaparsam o rapor riske girerecekmiş. eğer kayıt yapıldığında bilgisayar sisteminde ulusal özürlüler veri bankasında özürlü raporu kayıt yapılamıyormuş eğer kayıt yapılırsa % 40 altına düşürülüyormuş. bunun nedeni bir önceki rapora göre 15 nisanda almış olduğum devlet hastanesi üzerinden 1 sene geçmesi gerekiyormuş. o yüzden ben manisadaki devlet hastanesinde % 43 lük rapor % 30 a düşürülmüş. bu yüzden bende şubat yada mart ayını bekleyecem...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye