Engelleri Aşmak: Tuna Erdem

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Öykünün adı: Engelleri Aşmak

OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

YAZAR: Tuna Erdem Baykal

1982 İstanbul doğumluyum. Müjdat Gezen Sanat Merkezi, sinema bölümünü bitirdim. Dijital Film Okulunda eğitim aldım. Kendimi bildim bileli, yazıyorum. Henüz yazın alanında duyulmuş bir başarım olmadı. Her şeye rağmen, yorulmadan, inançla, umutla yazıyorum ve yazmaya devam edeceğim. Kısa metraj, uzun metraj film senaryo çalışmalarım ağırlıkta. Projeler üretmeye devam ediyorum. Uygulama konusunda şansım hiçbir zaman dönmedi. Ama kalbimdeki ses, pes etmemem gerektiğini söylüyor. Hayatım düş kurmakla geçiyor. En büyük hayalim, engelliler için çok sevecekleri bir filmin senaryosunu onlarla birlikte yazmak. Engelleri aşmak için savaş vermek. Onların, özgürlüklerini sanatsal alanlarda ölümsüzlüğe taşımak…

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
“İmkansız yoktur! İmkanları her koşulda kullanmaya üşenen zihinlerin işidir o! Engel de
yoktur! Engelleri her koşulda zihin ağları ile karanlığa gömen “üşengeçler” vardır.”

Tebrikler...; “insan olmak” böyle bir şey demekti. Gerçek sevgiler; özveri, emek ve metanetle var oldukça,
ne imkansız diye bir şey vardı ne de engel!

Hayata bakış açınıza, düş kurmakla geçen günlerinize ve kurduğunuz tüm güzel düşleriniz adına sizi gönülden tebrik etmek istedim. çalışmalarınızın başarıyla sonuçlanması ve hayallerinizin bir ömür boyu gerçekleşmesi dileklerimle,

Tekerlekli Sandalye