Engelli girişimcilere KOSGEB'ten 30 bin TL hibe

gülümse_hayata

Üye
Üye
Yürütülen proje kapsamında kendi işini kurmak isteyen engelli adaylara girişimcilik eğitimi düzenlenecektir.

Engelli Bireylerin İşgücü Piyasasına Aktif şekilde yer alması için, Ankara Kalkınma Ajansı ve Keçiören Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ile ortak yürütülen proje kapsamında kendi işini kurmak isteyen engelli adaylara girişimcilik eğitimi düzenlenecektir. Eğitim sonunda katılımcılara kosgeb onaylı sertifika verilecektir. Ayrıca, kosgeb’in yeni iş kurmak isteyen adaylara 30.000TL girişimcilik kredisi ve iş planı konularında danışmanlık hizmeti uzmanlar tarafından verilecektir.

Eğitime katılmak isteyenlerin Yarın (03.10.2012) Saat 14:00 da Keçiören Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ deki Bilgilendirme Toplantısına davet ediyoruz. Toplantı Yeri: Türkiye Özürlüler Eğitim ve Dayanışma Vakfı, Fatih Caddesi, Çağla Sokak, No:2 Güçsüzler Yurdu Kampüsü, Keçiören/ ANKARA.

Eğitimine Katılmak için; Son Başvuru Tarihi 04.10.2012, Saat 13:00 olup, başvurular Keçiören Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Fatih Caddesi, Çağla Sokak, No:2 Keçiören/ ANKARA adresine şahsen yapılacaktır. (İstenen Evraklar: Sağlık raporu)

rıdvan yalçın

Üye
Üye
bu hibe hala devam ediyor mu ankarada mı çanakkalede de var mı ben ankarada yaşıyorum ama çanakkaleye taşınacam

Tekerlekli Sandalye