Engelli maaşı

veli 1500

Üye
Üye
Evet ama tüp olmuş 530 tl alışveriş yapamıyoruz herşey pahalı bu tüsüyadın kafasını koparacaksın çünkü bunlar fötöcüler bölücüler tayip erdoganı seçtik diye tehtid edildik tüsüyad bunun bedelini erdogan agır soracak bekliyoruz başkanımız biraz rahatsız inşallah geçer allaha bu bozguncuların elinde bırakm allahım senin biz kulunuz sana mutaç başkasına muhtaç bırakma allahım uyanın halkım uyan

septik

Editör
Editör
çekebilir miyiz acaba?
Ödeme Günleri :
Ödemelerde oluşabilecek yığılmaları önlemek amacıyla;
• Doğum tarihinin son rakamı 0 – 5 olan kişilere her ayın 5 inci günü.
• Doğum tarihinin son rakamı 1 – 6 olan kişilere her ayın 6 ıncı günü.
• Doğum tarihinin son rakamı 2 – 7 olan kişilere her ayın7 inci günü.
• Doğum tarihinin son rakamı 3 – 8 olan kişilere her ayın 8 inci günü.
• Doğum tarihinin son rakamı 4 – 9 olan kişilere her ayın 9 uncu günü.
Ödeme yapılmaktadır.

EfeOgun

Üye
Üye
Ödeme Günleri :
Ödemelerde oluşabilecek yığılmaları önlemek amacıyla;
• Doğum tarihinin son rakamı 0 – 5 olan kişilere her ayın 5 inci günü.
• Doğum tarihinin son rakamı 1 – 6 olan kişilere her ayın 6 ıncı günü.
• Doğum tarihinin son rakamı 2 – 7 olan kişilere her ayın7 inci günü.
• Doğum tarihinin son rakamı 3 – 8 olan kişilere her ayın 8 inci günü.
• Doğum tarihinin son rakamı 4 – 9 olan kişilere her ayın 9 uncu günü.
Ödeme yapılmaktadır.
teşekkür ederiz

Timsah

Üye
Üye
Elektirik desteği güncellenmiş ama zam yok

terlikcidede03

Üye
Üye
seneye hesaplar yapılmış akslik olmazsa

Ekli dosyalar

• 0x0-son-dakika-toplu-sozlesme-zammi-icin-nefesler-tutuldu-iste-4-tabloda-tum-hesaplar-memur-za...jpg
    0x0-son-dakika-toplu-sozlesme-zammi-icin-nefesler-tutuldu-iste-4-tabloda-tum-hesaplar-memur-za...jpg
    73.8 KB · Görüntüleme: 249

cilginpalet

Üye
Üye
Evet ama tüp olmuş 530 tl alışveriş yapamıyoruz herşey pahalı bu tüsüyadın kafasını koparacaksın çünkü bunlar fötöcüler bölücüler tayip erdoganı seçtik diye tehtid edildik tüsüyad bunun bedelini erdogan agır soracak bekliyoruz başkanımız biraz rahatsız inşallah geçer allaha bu bozguncuların elinde bırakm allahım senin biz kulunuz sana mutaç başkasına muhtaç bırakma allahım uyanın halkım uyan
Çoktandor siteye girmiyordum kurallar deyişti heralde SİYASET YAPACAKSAN SANA KİTAP KALINLIĞINDA CEVAP YAZARDIM

veli 1500

Üye
Üye
Ne diyon laa kafayı bozuksun sen git allahın bul ben öbürkü insanlara benzemem lafı tıkarım lafını bil konuş ok kimseye çamuratma burada siyaset olmaz geçim derdi olur tmm bu konuyu birdaha duymayalim çikinleşmeyelim başka yerlere götürmeyelim

cilginpalet

Üye
Üye
Ne diyon laa kafayı bozuksun sen git allahın bul ben öbürkü insanlara benzemem lafı tıkarım lafını bil konuş ok kimseye çamuratma burada siyaset olmaz geçim derdi olur tmm bu konuyu birdaha duymayalim çikinleşmeyelim başka yerlere götürmeyelim
kimsinki sen bu uslubla bana atar yapıyosun dengesiz sen ve senin gibilerle uğraşmaktan bıkmayacağız kimi sevip kimi desdeklediğin kendinde kalsın ama bu platformda birini göğe çıkarıp sizingibi düşünmeyenleri fetöcü bölücü vs vs ile suçlarsan ağzının payını veriririm haddini bil

can68

Üye
Üye
kimsinki sen bu uslubla bana atar yapıyosun dengesiz sen ve senin gibilerle uğraşmaktan bıkmayacağız kimi sevip kimi desdeklediğin kendinde kalsın ama bu platformda birini göğe çıkarıp sizingibi düşünmeyenleri fetöcü bölücü vs vs ile suçlarsan ağzının payını veriririm haddiKAR

Özge52

Üye
Üye
Arkadaşlar memur zamları belli olmuş sabah haberde gördüm ocak ayının bizide kapsıyormu

Özge52

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar ağustos ayının 17sinde 18 yaş altı iki kızım içinde sgk'ya bez ödemesi için başvuru yaptım kızlarım için olan ödemeyi nasıl nerden görebilirim birde bana bu ay bez ödemesi yatarmı bilgisi olan var mı acaba

Timsah

Üye
Üye
Çocuklarınız kimin sigortasından yararlaniyolarsa onun e devletinden sahis ödemelerine bakabilirsiniz

Özge52

Üye
Üye
Çocuklarınız kimin sigortasından yararlaniyolarsa onun e devletinden sahis ödemelerine bakabilirsiniz
Babanın sigortası yok çocuklar engelli ve evde bakım maaşı alıyor 60/c diye bir şeyden yararlanıyor bu 60/c dedikleri yeşil kartmı oluyor bilmiyorum

terlikcidede03

Üye
Üye
fark etmez 3300 3000 hem sen ne celeliyon hayal mayal sizene kardeş benim hayalımden falan 4000 olcaksa 4000 olur ipneligin sırası degil
öbür siteden bıktım herkes kafasına göre laf sokuşturuyo bu seferde bu forumda var ayarsız insan bak kardeş bidaha yazarsan direk bana edevletten şikayette buluncam cimere haberin olsun toplumu bozan senın gibi angutlar

Tekerlekli Sandalye