Engelli maaşı

wicked

Üye
Üye
engelli maaşı aylıkmı veriliyor yoksa 3 ayda birmi dün teslim ettim evrakları bi sıkıntı yok alırsın dediler e devleden bakarsnsın dediller

terlikcidede03

Üye
Üye
engelli maaşı aylıkmı veriliyor yoksa 3 ayda birmi dün teslim ettim evrakları bi sıkıntı yok alırsın dediler e devleden bakarsnsın dediller
engelli maaşı yani adına 2022 maaşı deniliyor ayda bir veriliyor alamadınız aylarıda toplu alırsınız inş

wicked

Üye
Üye
engelli maaşı yani adına 2022 maaşı deniliyor ayda bir veriliyor alamadınız aylarıda toplu alırsınız inş
sağol tşk ederim daha önce anneden evde bakım alıyordum 10yıl falan aldım anne öleli 3 sene oluyor 2021 de ilk özür raporu cıkarttıgımda sanırım formda secenekler vardı engelli emekli işe giriş ben engelli kısmını işaretlemedim sanırım hastane cok kalabalıkdı itirazda etmedim 37 vermişlerdi ikinci engelli rapor cıkartacagımda doktor bana kızdı sen cok rahat alıyorsun sana ilkinde niye vermediler dedi bilmiyorum dedim sistemde ekranında oranı gördü şimdi 49 oran verdiler kaymakalıkdaki bayana sordum hangi haklardan yararlanabilirlim diye elektirik otamatik dedi suyu kendin yapacan dogalgaz başvuru kapalı dedi Aile destek ödemesi bahsetmedi bilmiyorum olurmu bekarım ist ulaşım kartı cıkartım :)

Tekerlekli Sandalye