Engelli memur olarak ilk iş günüm. Beni neler bekliyor?

sebboy

Üye
Üye
pazartesi işe başlayacağım tapu müdürlüğünde çok heyecanlıyım yürüme engelli bayanım tekerlekli sandalye kullanıyorum bilgisayar işletmeni olarak atandım nasıl giyinmeliyim nasıl davranmalıyım ilk iş gününde ilk gün iş verirlermi hemen engellilere riskli işler yaptırabilinirmi yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

derderbo

Üye
Üye
Sebboy;değerli kardeşim öncelikle hayırlı uğrlu olsun. Merak etme hiç bir sıkıntı olmayacak.Rahat edebileceğn en güzel işi verirler.
Allah'a emanet olun.

derderbo

Üye
Üye
Sebboy;değerli kardeşim öncelikle hayırlı uğrlu olsun. Merak etme hiç bir sıkıntı olmayacak.Rahat edebileceğn en güzel işi verirler.
Allah'a emanet olun...

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Sevgili Sebboy,

Hayırlı ve uğurlu olsun kardeşim inan senin adına çok mutlu ve gururluyum. Pazartesi günü başlayacağın memurluğun öncesi aslında bu kadar heyecanlı ve stresli olman bile hoşuma gitti. Stresin az olduğu sürece başarılı olacağından eminim ama benim senden istediğim tek şey ya da naçizane önerim şu ki sen kamu memurluğu görevini kazandın, hakettin yani başaran sensin...pazartesi günü kendine güvenerek git, kendinle gurur duy ve ne olursa olsun altından kalkamayacağın bir görev yada engelinden dolayı üstesinden gelemediğin bir durumla karşılaşırsan ki zannetmiyorum işte öyle bir olumsuzlukta dahi kendine güvenini kaybetme ve hakkını aramaktan vazgeçme.

Unutma sen çiçeği burnunda devlet memurum :) sen bu görevi öyle çok bekledin ki ve şimdi nihayet başındasın telaş yapma, heyecanlanma keyfini çıkarmaya çalış güzel kardeşim.

Hayırlı ve uğurlu olsun dileklerimle,

gülümse_hayata

Üye
Üye
Hayırlı olsun umarım çalışma koşulların ve ortamın çok güzel olur ve işinde zevk alarak mutlu bir şekilde çalışırsın. Öncelikle kendine güven nasıl giyineceğin nasıl davranacağın bunlar zaten kendine güvenirsen kafanda şekillenecektir. Kendini nasıl iyi hissediyorsan öncelikle öyle ol unutmaki sende oradaki diğer memurlardan farklı değilsin herkez gibi emek verecek herkez gibi saygı göreceksin. Bundan dolayı engelli oluşundan dolayı kendini geri çekmeden her koşulda var olduğunu göstermek sadece sizin elinizde.

Tekrar tebrik eerim yeni iş yaşantınızda başarılar ve mutluluklar dilerim.

derderbo

Üye
Üye
Sevgili Sebboy,

Hayırlı ve uğurlu olsun kardeşim inan senin adına çok mutlu ve gururluyum. Pazartesi günü başlayacağın memurluğun öncesi aslında bu kadar heyecanlı ve stresli olman bile hoşuma gitti. Stresin az olduğu sürece başarılı olacağından eminim ama benim senden istediğim tek şey ya da naçizane önerim şu ki sen kamu memurluğu görevini kazandın, hakettin yani başaran sensin...pazartesi günü kendine güvenerek git, kendinle gurur duy ve ne olursa olsun altından kalkamayacağın bir görev yada engelinden dolayı üstesinden gelemediğin bir durumla karşılaşırsan ki zannetmiyorum işte öyle bir olumsuzlukta dahi kendine güvenini kaybetme ve hakkını aramaktan vazgeçme.

Unutma sen çiçeği burnunda devlet memurum :) sen bu görevi öyle çok bekledin ki ve şimdi nihayet başındasın telaş yapma, heyecanlanma keyfini çıkarmaya çalış güzel kardeşim.

Hayırlı ve uğurlu olsun dileklerimle,

Değerli Gazoz Ağacı kardeşim çok çok büyük geçmiş olsun Allah şifa versin. tekrar aramıza hoşgeldiniz.Sizin burada engelli kardeşlerimize yeniden moral vermeniz beni ve kategori müdavimlerini çok mutlu etmektedir.
Sizin sağlığınız için herzaman duacı olacağım.
Allah'a emanet ediyorum.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam derderbo kardeşim,

Dualarınız ve güzel temennileriniz için çok çok teşekkür ederim. İnanın ben bu siteyi ve tüm arkadaşlarımı çok seviyorum ve benim en büyük motive kaynağım asıl sizlersiniz. Ben sadece sizlerden aldığım enerjiyi yeniden sizlerin sayesinde çoğaltmayı başarabiliyorum o kadar :)))

Gökkuşağı gibisiniz hepiniz ama hepiniz iyi ki varsınız...

sebboy

Üye
Üye
Teşekkür ederim arkadaşlarım eksik olmayın sağolun

viranesinan78

Üye
Üye
2013 mart atamalarında heralde ilk işe başlayan benim 22 martta ist opera ve balesinde işe başladım bana çok yakın davrandılar ilk gün gelen defterine evrak kaydetmem için müdürüm ilk işimi verdiğinde ter basmıştı heyecandan yavaş yavaş işi öğreniyorum öğretiyolar her gün yeni bir şey öğreniyorum hata yaptığımda asla kınamıyolar olur böyle diyolar herşey çok iyi merak etme sebboy kardeş seninde alışacağına eminim hayırlı olsun tekrar...

derderbo

Üye
Üye
Sinan kardeşim yaklaşık iki ay önce acaba atanırmıyım diye endişe içindeyken şimdi Allah'a şükür işinin heycanını konuşuyoruz.inşallah işi olmayan engelli arkadaşlarımızada nasip etsin

derderbo

Üye
Üye
Hayır kardeşim daha bekliyoruz.inşallah bizde işbaşı yaparız.

tufan01

Üye
Üye
sebboy hayırlı uğurlı olsun beni çok güzel karşıladırlar hemen yerleştirdiler ama şifrem ve merkezden gelen bilgisayarı beklemek zorunda kaldım anlıyacağın ilk günler sanki okuldaki ilk günler gibi sadece gözlemlemekle geçiyor umarım atanamıyan arakdaşlar en kısa zamanda atanır çok güzel bir duygu özel olduğunu hisediyorsun sana başarılar bu formdan artık deneyimlermizi paylaşırız

tufan01

Üye
Üye
derdebo sen herkeze herzaman yardımcı oldun umarım enkısa zamanda iş başı yaparsın

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam ÖMSS Fatihleri,

Selam Arkadaşlar,

Hepinize hayırlı ve uğurlu olsun dileklerimle. Bu sayfalarda kazanan , atanan , işbaşı yapacak arkadaşlarımın paylaşımlarını esirgememelerini ve diğer arkadaşlarıma da umut ışığı olmaya devam etmelerini nasıl da tüm gönlümle istiyorum. Sizlerin güzel haberlerini aldıkça bu sayfalarda dalga dalga yayılan mutluluk yağmurlarıyla hep birlikte ıslanmamız dileklerimle,

derderbo

Üye
Üye
Değerli arkadaşım Gazoz Ağacı;Hiç şüpheniz olmasınki burda bilgiye ihtiyacı olan arkadaşlarımıza elimden geldiğinin en güzelini ve doğru bilgiyi verecrğiz.
Asıl bundan sonra ömss tecrübelerimi ihtiyac olan engelli arkadaşlarıma sunacağız,merak etmeyiniz.

derderbo

Üye
Üye
derdebo sen herkeze herzaman yardımcı oldun umarım enkısa zamanda iş başı yaparsın

Teşekkür ederim tufan kardeşim inşallah bizde işbaşı yaparız.
Bundan sonrada burda bilgiye ihtiyacı olan engelli kardeşlerimize sınav başvurusundan başlıyarak işbaşılarına kadar bütün tecrübelerimizle hep beraber yardımcı olacağız.
Tekrar yeni işin ve hayatında başarılar dilerim.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Değerli arkadaşım Gazoz Ağacı;Hiç şüpheniz olmasınki burda bilgiye ihtiyacı olan arkadaşlarımıza elimden geldiğinin en güzelini ve doğru bilgiyi verecrğiz.
Asıl bundan sonra ömss tecrübelerimi ihtiyac olan engelli arkadaşlarıma sunacağız,merak etmeyiniz.

Çok çok değerli arkadaşım, kardeşim derderbo , bundan o kadar eminim ve senin yönetici olmandan dolayı da o kadar gururluyum ki bu mutluluğumu kelimelerle ifade etmem mümkün değil...

İyi ki varsın kardeşim iyi ki...tüm emeklerin için, tüm yardımların için Allah razı olsun senden binlerce kez hem de...

Tekerlekli Sandalye