Engelli memurluk sınavına girmek için sağlık durumum uygunmudur?

Alper58

Üye
Üye
Tesekkürler Özkan bey...

Alper58

Üye
Üye
Özkan Bey, Eyüp hastanesinden subatin ortasina randevu aldim bakalim :) ya ben telefonla görüsüyorum yurtdisinda oldugum icin herzaman gelemiyorum. Ve siz bana 20 gün icerisinde vermeniz gerekiyor diye haklarimi arayamiyorum burdan olmuyor iste. En azindan bir randevum var artik. Eger sinav basvuru tarihi belli olursa önceden gelip almaya calisirim ama su an subat ortasi hem ucak bileti acisindan hemde bos hafta olmasi nedeniyle bana uyuyor yani en azindan simdilik :)

YassaX

Üye
Üye
Alper58 Aldığın Randevun Hayırlı olsun da , ben randevulu ilk defa duyuyorum. Büyükşehirler haric diğer illerde benim bildiğim, 4 Resim , İkametgah ( Bazı İllerde ) Nüfus Cüzdanı ve Matbu Özürlü Raporlu Dİlekçesi ile başvuruyosun. Sana Sağlık Kurulu Sekreteryası Poliklinikleri gezmen icin Resimli Bir Kağıt veriyor. Doktorlar ve senin Rahatsızlığın olan bölüm gerekeni yaziyor ve aynı gunde biterse, teslim ediyorsun, kurula.. Kurulda sana 10 - 15 gün sonrasina Heyet Günü veriyor. Yaklaşık 20 gün icerisinde de bitiyor işlem. Her ilde boyle oluyor demiyorum ancak Randevulu olani da varmiş. Belki ben bilmiyodum. Yine araştırmaya dewam et. Sınav son açıklamaya gore Mart 2012 olursa, senin rapor işin yetişmez kardeşim. Mart 2012 nin başvurusu Ocak 2012 - Şubat 2012 Başı olur en geç tahminim. iyi araştır derim ben sana .Emeklerin boşa gitmesin

Alper58

Üye
Üye
Anladim. Eyüp devlet hastanesindeki görevli bana subatin 13 ü saat 13.00 da 3 fotografla gel dedi. Kontroller bir iki gün sürebiliyor dedi. Daha sonra raporunu da 15 güne alirsin dedi. Ben o hafta orda olursam kontrolleri gecirirsem 15 gün sonrada bi sekilde (akrabalarim araciligiyla filan) alirim diye düsünmüsdüm. Evet sinav mart 2012 de olursa yetismez. ya sinav basvurulari tam olarak ne zaman olacak bir bilsem ona göre davranacam ama ne yapsam bilmiyorum.

YassaX

Üye
Üye
Alper58 Devlet Personel Başkanlığı Sınav Klavuzunu ( Sınav Yönetmeliğini ) Bir yayınlasın hersey o zaman belli olacak. Aralık 15 Ocak başı gibi soyleniyor. Net bir ifade malese soylenmiyor. Hakkında Hayırlısı olsun.

Alper58

Üye
Üye
Tesekkürler evet herseyin hayirlisi...

Alper58

Üye
Üye
Bezm-i Alem Valide Sultan Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi: Bana gönderile listede vardi ama burasi saglik raporu vermiyormus.
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi: Bir gün önce saat 12 den itibaren a ariyormussunuz randevu veriyolarmis :) Belki...
İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi:Telefonlari acmiyor
Eyüp devlet hastanesi: suabatin ortasina randevu veriyor.
Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi: Gidip sahsen basvurmak gerekiyormus :)

bence sakatlik bizde degil gercekten toplumda...

Alper58

Üye
Üye
ya su raporu özelden alma sansimiz yok mu gercekten yaa???

Alper58

Üye
Üye
Bu liste vardi bende. Bu listeye göre aradim zaten. 143 nolu hastane vermiyormus ama listede yanlislik var. bakalim yaa kismetse olur kismet degilse napalim kpss ye girerim bu sene yazin geldigimde rapor alirim seneye girerim omss ye artik kpss de basarili olamazsam. hayirlisi olsun.

Tekerlekli Sandalye