Engelli sağlık raporu itiraz dosyasi

papatya2

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim. Ocak ayında yuzde 34 isitmeden engelli raporu aldım. Fakat biliyorsunuz bir isime yaramiyor bu oran. Itiraz dilekçesinde bulundum fakat ücretli oldugu için sevk ettikleri hastaneye gitmedim. Aradan 6 Ay geçti raporumu yenilemek için tekrar başvurdum bu kez başvurumu itiraz ettiğim için kabul etmediler. Başka hastaneye de 1 yıl sonra basvurabiliyormuşum. Sizce ne yapmalıyım itiraz dosyası ne zaman kapanir bilginiz varmi

mert

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim. Ocak ayında yuzde 34 isitmeden engelli raporu aldım. Fakat biliyorsunuz bir isime yaramiyor bu oran. Itiraz dilekçesinde bulundum fakat ücretli oldugu için sevk ettikleri hastaneye gitmedim. Aradan 6 Ay geçti raporumu yenilemek için tekrar başvurdum bu kez başvurumu itiraz ettiğim için kabul etmediler. Başka hastaneye de 1 yıl sonra basvurabiliyormuşum. Sizce ne yapmalıyım itiraz dosyası ne zaman kapanir bilginiz varmi
papatya kardeşim hoşgeldiniz öncelikle aynı sorun bende de vardı yüzde 31 olan raporum 6 ay bende bekledim itiraz ettim il sağlık müdürlügünden beni en yakın hastaneye sevk ettiler burdan aldıgım yüzde yüzde 59 1 yıllık vermişler raporum ile sizi en son hakem hastanesine sevk ediyorlar en son kararı hakem hastanesi karar veriyor hakem hastanesinde yüzde 59 olan raporu yüzde 50 kadar düşürdüler onlarda 1 yıllık verdiler bu süreç bayagı uzun sürüyor eğer bekleyecem derseniz o sizin kararınız

Tekerlekli Sandalye