engelli vergi indirimi başvurusu

Çukur

Üye
Üye
ben 2012 girişiyim raporun yüzde 68 bu arada vergi indiriminde var 68 emeklilikte hangisi baz alınacak emeklilik işlemlerim nasıl olacak

İsen Buga

Üye
Üye
ben 2012 girişiyim raporun yüzde 68 bu arada vergi indiriminde var 68 emeklilikte hangisi baz alınacak emeklilik işlemlerim nasıl olacak
sorunuz tam anlaşılmadı nasıl cevaplayayım bilemedim.
Raporunuz %68 dediniz; en son aldığınız raporunuza göre emeklilik işlemleri yapılacak.

Çukur

Üye
Üye
Benim raporum var yüzde 68 aynı zamanda vergi indirim belgem var sgk girişim 2012 emekli olmak için baş vurduğumda hangisiyle emekli olacağım

İsen Buga

Üye
Üye
Söyle anladım
Vergi indiriminiz var ve %68 rapor ile giriş yaptınız( Yıl yani tarih bilmiyorum, vergi indirimi alırken hangi kurumdaydınız bilmiyorum, yıl bilmiyorum)

Yazdıklarınızdan şunu anlıyorum: 2012 de işe ilk defa giriş yaptınız ve vergi indirimi aynı yıl %68 rapor ile aldınız. KURUM Bİldirmemişsiniz Bağkur emekli sandığı SSK.. Tahminim SSK olarak alıyorum: ve Cevap

2012 yıl ve %68 raporunuz baz alınacak. 15 yıl ve 3960 prim ile emeklisiniz.

Çukur

Üye
Üye
Itfaiye çalışıyorum engelli kadrosunda yim emekliligim dolduğunda hastanemi rapor almak için sevk edileceğim

Çukur

Üye
Üye
ssk liyim
Vegi indirimi alırken de itfaiyedeydim

İsen Buga

Üye
Üye
Itfaiye çalışıyorum engelli kadrosunda yim emekliligim dolduğunda hastanemi rapor almak için sevk edileceğim
Genelde ve çoğunlukla hayır; dilekçe verip SGK dan emeklilik talep edeceksiniz. Hastaneye yönlendirmez AMA
SGK bazı hastalıkları süpheli görür; Bazı iyileşebilir hastalıklar ve süreli raporlar vesaire yada eksik raporlar vs hastaneye yönlendirir.
Ama çok nadir durum: siteye sürekli gelmelerinin nedeni emekliliğe takılanlardan oluştuğu için. Emekliliği rahat alıp gidenler sıkıntısını yazmadığı için

Tekerlekli Sandalye