Engelli Vergi İndirimi Evrak Takibi: Eviss Sibis

kemaltosun

Üye
Üye
Avdb-Evis den yaptığım sorgulama da,
Raporunuz, 24/01/2017 tarih ve ..... sayılı yazı ile Maliye Bakanlığı Merkez Sağlık Kurulu'na gönderilmiştir. Cevap beklenmektedir. İş yerinize bilgi verilecektir.
Sonuç kaç gün içerisinde netleşir bilgisi olan varmı?

fatihreis

Üye
Üye
selamın aleyküm halil bey 1 aydır daha yeni vergi dairesine yeni gelmiş ankaraya gidip gelmesi nezamanı bulur kolay gelsin

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Vergi indiirmi başvuruları ortalama 2-3 ay içerisinde sonuçlanır.

kemaltosun

Üye
Üye
Vergi indirimim onaylanmış işyerine gönderilmiş ben şimdi işyerine gidip raporun aslını almama gerek varmi-yokmu?

duygu durmuş

Üye
Üye
Benim de bir sorum olacak vergi indiriminden faydalanıyor um maaş bodrom da sakatlık indirimi 210 tl gösteriyor ama maaş da böyle bir fark yok bunun sadece 35 lirası yatıyor diyorlar sizlerde durum nasıl arkadaşlar

Sent from my SM-G720AX using Engelliler.gen.tr mobile app

kutlay

Üye
Üye

Sarper

Üye
Üye
Vergi indirim sonucum defterdarliga gelmis ben ilçede oturuyorum defterdarliktan direk banami postalanir yada vergi dairesinemi gelir sagolun

SM-J200F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam,

Vergi indirim sonucunuzu iki nüsha halinde postayla işyerinize gönderirler. İşyeriniz birini size verir, birini kendi alır.

Hayırlı olsun..

haci78

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar ben vergi indirimi durumunu ankaraya sordum onaylandığını nerden başvuru yaptıysan ordan evrak takip edebilirsiniz dediler neden eviss de durumu göremiyorum

SM-G610F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Murat T

Üye
Üye
Vergi dairesi 1 ay önce gönderdi ama evbis de onaylandığına dair birşey yok. Genelde ne kadar süre de cevap geliyor? Bir de telefonla sorunca bilgi alabiliyorsak telefon numarası nedir bilen varsa paylaşabilir mi?

Yoldaş

Üye
Üye
İzmir ve İstanbul da ikamet edipte vergi indirimi başvurusunda bulunanlar için güzel bir hizmet. Darısı diğer illerin başına.

Bende yüzde kırk rapor aldım evrakları bakanlıga gönderdim inşalah olumlu cevap gelir kırk yedi gün oldu hala daha beli olmadı

Nayliş

Üye
Üye
Merhaba %68 rahatsızlıklarımla sürekli raporuma karşılık 2 ay önce emekli oldum fakat onkoloji bir aml. Geçirdiğim için kontrol şerhi konmuş onun oranı %40 idi şimdi ben onu çıkartıp Onun yerine uyku apnesi rahatsızlığım çıktı onu eklemek istiyorum çünkü onkoloji dermatoloji ve psikiyatri durumlarına kontrol koyuyorum sgk ben bu değişikliği nasıl yapabilirim kontrol zamanımı mı beklemeliyim acaba

deadly_sin

Üye
Üye
1 haziran itibari ile rapor bakanlığa gönderildi yazıyor..belirtilen 1 haziran eviss e düşme tarihimi yoksa raporun gönderilme tarihimi..yapılan işlemlerden kaç gün sonra eviss e düşüyor sonuçlar,cevap eviss de gözüktümü işyerine de o gün gönderilmişmi oluyor??..teşekkürler..

Suskun0072

Üye
Üye
SLM arkadaşlar evraklar imi ucbucuk ay oldu verelim daha sonuç gelmedi kimseye ulasabiyorum Eylül 18 de vermiştim

Tekerlekli Sandalye