Engelliler.gen.tr Platformunun Tanıtıldığı Kısa Tanıtım Videosu

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Sitemizin kısaca tanıtımının yapıldığı, tanıtım videosu. Videoya dair görüşleri alalım. :)

Direk youtube linki: Engelliler gen tr Platformu Tanıtım Videosu - YouTube

Not: videoyu sosyal medyada paylaşarak sitenin tanıtımına katkıda bulunabilirsiniz.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Halil Yılmaz,

Sn. yöneticim eğer gerçek fikrimi söylemem gerekirse ben bu videoda en çok senin görünmeni isterdim ama biliyorum buna şartlar elvermiyor. O halde bir başka kocayürekli olabilirdi bu benim şahsi düşüncemdir yani içimden gelen konu mankeninin bizleri temsil etmesini isterdim ama bazen hayat her istediğini yaşatmıyor insana işte bu da onlardan biri.

Farklı bir gözle bakamıyorum ki ah bir başarabilsem ama gönül koyma bana tamam iyi olmuş :)

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Yok canım neden gönül koyayım. :)
Bende yapabilirdim ama bu video stüdyo ortamında profesyonel kameralar kullanılarak çekilde. Yani konu tamamen teknik imkanlar meselesi... :)

zeynep45

Üye
Üye
Halil bey bende gazoz hanima katiliyorum sizi ve bu siteye emegi gecen kategori yoneticilerinide gormeyi cok isterdim .Oyle bir siteki hergun giriyorum iyiki bu siteyi oglumla birlikte internette ozurlu isci ilanlarina bakarken tesadufen bulmusum aradigim hersey var burda sizi cani gonulden kutluyorum

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim Zeynep hanım. Belli olmaz bakarsınız bir gün tüm yöneticileri toplar toplu halde bir video çekeriz. :)

zeynep45

Üye
Üye
Neden olmasin halil bey hemde sahane olur bekleriz

gülümse_hayata

Üye
Üye
En çokta videonun sonundaki cümleleri beğendim umarım söylendiği gibi herkese eşitlik sağlanan bir toplum haline gelebiliriz. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Tekerlekli Sandalye