Engelliler.gen.tr üyesi 20 kişiye kitap hediyesi

Kara Kartal17

Üye
Üye
Ben hâlâ gelmesini bekliyorum.

baba_kartal

Üye
Üye
arkadaşlarım hediyelerini alırsa ben almış kadar sevinirim:) :) :) zati arkadaşlarım aldıkları hediyeyi bana hediye ederler..;);)

Kara Kartal17

Üye
Üye
Bugün postacı gelmiş ama ben evde yoktum.Not bırakmışlar.Yarın inşallah kavuşacağım artık kiataplarıma :) teşekkürler.

Kara Kartal17

Üye
Üye
(zati arkadaşlarım aldıkları hediyeyi bana hediye ederler..) demiştiniz.Bende hediye kitapları okuduğuma göre başka birine hediye edebilirim demek istemiştim. :)

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
:) İşte bizim sitemizin güzelliği. Birbirini hiç tanımayan ve belki de hiç tanışma şansı olmayan insanların arasında kurulan engelsiz dostluğun, kardeşliğin, arkadaşlığın böylesi.

Arkadaşlar bu sitede bir köprü var farkındamısınız gönülden gönüle uzanan sevgi, iyilik, yardımlaşma, kısaca insanlık köprüsü ve birçoğunuz o köprüden zamanı geldiğinde geçiyorsunuz :) bu da beni çok mutlu ediyor.

Kitapları birbirinize nasıl verebileceğinize dair dilerseniz site yöneticisinden, sevgili ağbim Halil Yılmazdan bilgi alabilirsiniz.

Yaşamınızdaki her şey gönlünüzce olsun dileklerimle,

Kara Kartal17

Üye
Üye
Dünya gözüyle görüşüp tanışamasakta,inşallah ahiret gözüyle görüşür tanışırız. :) Sitenin kendisi de insanları da çok güzel bencede. :)
(Kitapları birbirinize nasıl verebileceğinize dair dilerseniz site yöneticisinden,sevgili ağbim Halil Yılmazdan bilgi alabilirsiniz.) Halil bey bu konuda bilgilendirebilir misiniz.Teşekkürler.

Tekerlekli Sandalye