Engelliler ve Ailelerine Kemal Kılıçdaroğlu’nun Seçim Vaatleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elif altin

Üye
Üye
ben kızım eşim yeşil kartlıyız dün 3 kişi 3 kutu antibiyotik 3 kutu travazol 3 kutu arvels majezik güçlü ağrı kesici diş ve kas ağrısı için kuruş para vermedik sadece travazol için 20 tl fark hepsi bu

siz neden sgk yada yeşilkart üzerinden sağlık ocağından almadınız ki ağrı kesici

evde bakım maaşını 15 yıldır alıyoruz atm ayağımızda
engelli maaşı alıyoruz ptt yanımızda
kömür bedeva eve kadar getiriyor
250 tl elektrik yardımı edevletten 1 tıkla ödeniyor
bedeva metro otobüs ve tren konforlu klimalı
afad gıda kolisi ayağımıza geliyor
%50 indirimli su parası su ucuz yetmiyor bird buz gibi yapıyorlar
1300 tl aile destek atm yakınımızda
ara sıra 750 tl yardım ayağımıza geliyor
hastahaneye gidiyoruz otobüs beleş otobüsler elektrikli sessiz rahat
sıraya giriyoruz fiş alıp muayene oluyoruz beleş biraz burası kalabalık ama idare eder
gözlükcüye gittim 3 tane uzak yakın gözlük aldık beleş bir kolonya tutmadıkları kalmadı
çocuğun kitapları kırtasiye çanta beleş sıraya kadar koymuşlar
belediye kart vermiş her ay 500 tl 9 kutu elidor şampuan beleş harika

üzerinize ev arsa tapu para maaş sgk emekli iş falan yoksa devlet sanırım bunları veriyor

sizce çok olmuyormuyuz yani devlet daha ne yapma
Bizim derdimiz kimseye muhtaç olmadan yaşamak araba ev i lüks görmemek temel ihtiyac olduğunu bilinmesi. ATM ayağının altında olsa neye yaracak. Sigortalı insan gibi çalışıyoruz diye mi devlet her ezcaneye gittiğimizde katkı payı altında bı sürü para alacak. Her aldfigimizdan vergi kesecek. İhtiyaç olan arabamız var diye mi bu eşitsizlik.
Herkes sizin gibi şanslı değil beyfendi. Bizim derdimiz kimseye muhtaç olmadan yaşamak araba ev i lüks görmemek temel ihtiyac olduğunu bilinmesi. ATM ayağının altında olsa neye yaracak. Sigortalı insan gibi çalışıyoruz diye mi devlet her ezcaneye gittiğimizde katkı payı altında bı sürü para alacak. Her aldfigimizdan vergi kesecek. İhtiyaç olan arabamız var diye mi bu eşitsizlik.
Siz mi engellisiniz ya da çocuğunuz mu vesaire bunu bilmiyorum kesinlikle bu konu hakkında yorum da yapamam lakin kendiniz sapasağlam ve çalışmıyorsaniz üretmiyorsanız oturduğunuz yerden devletin verdikleri ile geçinip oh keyfimi çıkarayım diyorsanız bu sizin ayıbınız biz çünkü çalışıp üretip kazanıp çocuklarımıza da bu şekilde örnek olmaya çalışıyoruz. Sonuçta devlet de bu yardımları bizim çalıştığımız kazandığımız paranın vergilerinden ödüyor. Hiçbir devlet insanı kendi cebinden vermiyor.

mert

Üye
Üye
ben kızım eşim yeşil kartlıyız dün 3 kişi 3 kutu antibiyotik 3 kutu travazol 3 kutu arvels majezik güçlü ağrı kesici diş ve kas ağrısı için kuruş para vermedik sadece travazol için 20 tl fark hepsi bu

siz neden sgk yada yeşilkart üzerinden sağlık ocağından almadınız ki ağrı kesici

sıraya giriyoruz fiş alıp muayene oluyoruz beleş biraz burası kalabalık ama idare eder
gözlükcüye gittim 3 tane uzak yakın gözlük aldık beleş bir kolonya tutmadıkları kalmadı

üzerinize ev arsa tapu para maaş sgk emekli iş falan yoksa devlet sanırım bunları veriyor

sizce çok olmuyormuyuz yani devlet daha ne yapma

sizce çok olmuyormuyuz yani devlet daha ne yapmalı
gececi hangi safta oldugun belli seninle polimige girmeyecem lale devri çocukları

şevket 45

Üye
Üye
trol olan kahpe namuzsuzdur ispat edemeyende

gelelim habura siz şunu anlamıyorsunuz akp sayın erdoğan ehli sünnet islamdır hdp ile tip sip ile görüşebilir çünkü dil din ırk ve mezhep farklı hertürlü anlaşır oynatır kullanır asar keser ama chp bunu yapamaz çünkü dili dini ırkı söylem ve istemleri aynı buda islama ve türkiye anayasasına aykırı bir daha habur yada megri megriyi gündeme almanıza gerek yok şimdilerde damadın iha sihaları leş yapıyor sizinkileri cesed torbası yollanıyor sürekli peki pkk kandil hdp ile şuan kim yağlı ballı özerklik ve selo dışarı diyor nokta bir daha bu mevzuyu açma

hani siz çağdaş demokrat müreffeh batıcı idiniz daha benim inancıma tahammül edemiyorsunuz işte o yüzden chp hdp ye fırsat verilmemeli
ekrem papazoğlundan uzak durun tam bir lgbt dir
bu saydığın özellikler hepsi karşımda yazmış olduğun yazının içinde var tam bir ak trol cevabı nedense hepsi tepeden en alta kadar seçim mevsimi başladımı başka yazacak beyin yok yıllardan beri aynı hikaye hırsızları kim savunmuyorsa bu ülkenin cumhurriyetin kurucuları hepsi terörist ama osman öcalanı tv çıkartıp akp oy verin dedirten aponun odasını konforla komple yenileyen odasına tv bağlatan barış elçisi deyip mektubunu halka okutanlar tank palet fabrikasını katarlılara satanlar bu ülkenin tüm kaynaklarını fabrikalarını hepsini yabancılara satan bugünki sayılarla10 milyon suriyelisi afganlı daha sayamadığım yarın kaç milyonlar olacağı belli olmayan en büyük beka meselesini göremeyenler vatan sever öylemi sen bunlarada karşı çık bende seninle aynı düşüncelere sahip olayım sen bu yapılanları sahiplen ondan sonra bana bu yaftayı yapıştır ben sana ak trol demeyimde nediyeyim al sana ispatı biraz Q anlaya bilirsen sana bu cevap yeterli

mert

Üye
Üye
bu saydığın özellikler hepsi karşımda yazmış olduğun yazının içinde var tam bir ak trol cevabı nedense hepsi tepeden en alta kadar seçim mevsimi başladımı başka yazacak beyin yok yıllardan beri aynı hikaye hırsızları kim savunmuyorsa bu ülkenin cumhurriyetin kurucuları hepsi terörist ama osman öcalanı tv çıkartıp akp oy verin dedirten aponun odasını konforla komple yenileyen odasına tv bağlatan barış elçisi deyip mektubunu halka okutanlar tank palet fabrikasını katarlılara satanlar bu ülkenin tüm kaynaklarını fabrikalarını hepsini yabancılara satan bugünki sayılarla10 milyon suriyelisi afganlı daha sayamadığım yarın kaç milyonlar olacağı belli olmayan en büyük beka meselesini göremeyenler vatan sever öylemi sen bunlarada karşı çık bende seninle aynı düşüncelere sahip olayım sen bu yapılanları sahiplen ondan sonra bana bu yaftayı yapıştır ben sana ak trol demeyimde nediyeyim al sana ispatı biraz Q anlaya bilirsen sana bu cevap yeterli
helal kardeşim güzel kapak oldu

gececi01

Üye
Üye
Kazanıyoruz Allah'ın izniyle. Her şey çok güzel olacak.
Aklına sifon çekeyim akşam pkk lı komşularıma pompalı tüfek ile kutlama yaptıracaktınız az kalsın
ateist dinsiz kuruluş amacı islamı yoketmek için tasarlanan chp =hdp bir parti başkanı için hiç bir şeyin güzel olmadığı izmir ankara adana istanbul söylemini hemde inanmadıkları bir yaratanın adı ile paylaşım yapmak hangi hezeyanın bir sonucu acaba
cumhuriyet tarihinde atatürk inönü dışında oda mecburiyetten tekl partili sistem harivinde iktidar göremeyen chp hdp kardeşliği bu kadar krize dışarıdan yardıma reklama bütçeye ve 7 ortağa rağmen hala rakibine 49.5 oy kaptırıyorsa ecevitin çöp olduğu gibi rakipleri erdoğanı çöp yapamıyorlarsa hatta aldıkları vekilin yarısıda yüzde 1 oyu dahi olmaya deva gelecek ve saadete kaptirarak atanızın partisini bitirme noktasına getirmiş çorumu ihracat yapan konyayıda büyük ülke sanan fındığı urfada mersini güney doğuda sanan 11 büyük şehirin bütcesi elinde olmasına rağmen bir çivisi dahi olmayan tek iddiası ezanı susturup din ile uğraşıp yapılanları yıkmak olan bir terör örgütünün favorisi ni bu ülkede seçmeyi bırak bu kadar yatırıma rağmen erdoğan ile yarıştırmayada bilim akıl entel diyorlar kendilerine

sonrada bize koyun diyorlar

daha size çok koyacak erdoğan siz durun (seküler teröristler)............................

Son düzenleme:

Nikee

Üye
Üye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye