Engelliler ve Ailelerine Kemal Kılıçdaroğlu’nun Seçim Vaatleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tamer es

Üye
Üye
Akp hdp li veya marxit dhkpc li değildir şiarı İslam ehli sünnettir herkes le görüşebilir ama herkesin çizgisine girmez HDP CHP IP Sip Tıp bunlar Batı'nın kullanışlı aparatları birer ateist MLKP dhkpc li yatkın onların çizgisine girebileceğin den ki zaten CHP HDP ile aynı partidir oyuzden Chp dolayısıyla HDP iktidar olamaz AKP HDP ile görüşür ikna eder kendi safına katabilir ikna olmazsa olmuş gibi gözükür kandile damadın İHA siha ve cesed torbası yollar ama Chp öylemi adam açıktan Selo nün kavalanin çıkması için CHP ye oy verin diyor bir defa sizin terör örgütü ile ilişkisi olan bir partiyi desteklemiş sizi terör örgütü üyesi yapar
Saçma sapan yanıtlar veriyorsunuz yanıt vermeye de değmez kime oy verirseniz verin kardeşim yanıldığınızı anlayınca utanırmısınız bilmiyorum hak eden kazansın bana yorum yaparak beni dünür etmeyin yeter.haklıyı haksızı yargı belirler ne size ne bize laf düşmez partizanlık yapmayın iftirada atmayın günahtır.
Dedemin ayak sesleri yetmiş anlaşılan 🤟
Dedemiz gelince bu trollerde anlayacak rahat edecekler bunlar ikna olmaz uğraşmayın bu sitede bunlara fırsat verilmesini bu tür konular açılmasın burası siyaset yeri değil herkes istediği yere oy verebilir ancak burada iftira ve kara propaganda yapılmasına izin verilmesini bu konu kapatılsın.tşkler.

Son düzenleme:

Oğuz91

Üye
Üye
Kimsenin burada eskileri saymaya hakkı yok bu sizin iki yüzlü olduğunuzu gösterir akp hata yaptı ise chp bu hatayı yapmaması gerekir şuan yapılacak seçim Türkiye için beka meselesi nasıl kör olabiliyorsunuz herkes Erdoğan'a karşı maddiyat maneviyat sizin gözünüzü kör etmiş şuan kim hdp ile amerika ile avrupa ile birlik içinde ne sözler verildi sana söz ne demek halka mı bu söz halk dışında bütün düşmanlarımıza sözler verildi hem de cömertçe, özerklik gelecek Irak gibi ülkeyi paramparça edecekler siz daha soğan, patates deyin durun sonra cahil troll akpli olsun hiç mi takip etmiyorsunuz anlamıyorum bütün içerideki düşmanlarımıızı çıkaracaklar adam hala akp ile fetöyü bir sanıyor içeri fetöcüleri kim tıktı, teröristleri sarı torbalara kim doldurdu bu nasıl bir zihniyet adamlar sarı torba yetiştiremez haldeydi geçtiğimiz dönemler ben bizim muhalefet kadar yalancı, iftiracı, algıcı bir muhalefet görmedim dünyada yalanla kim adam olmuş yine kaybedecekler göreceksiniz sadece 4 gün kaldı biz paraya değil vatana bakarız vatan sağ olsun deriz istediğiniz kadar da hakaret edin yıldıramazsınız sadece vatan hainliğinizi tescillersiniz çünkü kimse kimseye hakaret etme hakkı yoktur daha çok yazardım da neyse
Ayrıca burada Akp seçmenine hakaret savuranları gerçek adam gibi adam Hulki Cevizoğlu'nun videolarını izlemesini öneririm, gerçek Atatürkçüler birer birer ayrıldı Chp'den şuan Chp'de bir tane Atatürk'çü adam yoktur bundan eminim.

Son düzenleme:

gececi01

Üye
Üye
PKK'ya böyle mi mücadele ettiniz fetö ile mücadele ettiğiniz gibi şimdi de Hizbullah ile mücadele ediyorsunuz bunların hepsi CHP ile beraber değil mi sen tam bir trolsun
trol olan kahpe namuzsuzdur ispat edemeyende

gelelim habura siz şunu anlamıyorsunuz akp sayın erdoğan ehli sünnet islamdır hdp ile tip sip ile görüşebilir çünkü dil din ırk ve mezhep farklı hertürlü anlaşır oynatır kullanır asar keser ama chp bunu yapamaz çünkü dili dini ırkı söylem ve istemleri aynı buda islama ve türkiye anayasasına aykırı bir daha habur yada megri megriyi gündeme almanıza gerek yok şimdilerde damadın iha sihaları leş yapıyor sizinkileri cesed torbası yollanıyor sürekli peki pkk kandil hdp ile şuan kim yağlı ballı özerklik ve selo dışarı diyor nokta bir daha bu mevzuyu açma
Saçma sapan yanıtlar veriyorsunuz yanıt vermeye de değmez kime oy verirseniz verin kardeşim yanıldığınızı anlayınca utanırmısınız bilmiyorum hak eden kazansın bana yorum yaparak beni dünür etmeyin yeter.haklıyı haksızı yargı belirler ne size ne bize laf düşmez partizanlık yapmayın iftirada atmayın günahtır.

Dedemiz gelince bu trollerde anlayacak rahat edecekler bunlar ikna olmaz uğraşmayın bu sitede bunlara fırsat verilmesini bu tür konular açılmasın burası siyaset yeri değil herkes istediği yere oy verebilir ancak burada iftira ve kara propaganda yapılmasına izin verilmesini bu konu kapatılsın.tşkler.
hani siz çağdaş demokrat müreffeh batıcı idiniz daha benim inancıma tahammül edemiyorsunuz işte o yüzden chp hdp ye fırsat verilmemeli
ekrem papazoğlundan uzak durun tam bir lgbt dir

edo24

Üye
Üye
Kimsenin burada eskileri saymaya hakkı yok bu sizin iki yüzlü olduğunuzu gösterir akp hata yaptı ise chp bu hatayı yapmaması gerekir şuan yapılacak seçim Türkiye için beka meselesi nasıl kör olabiliyorsunuz herkes Erdoğan'a karşı maddiyat maneviyat sizin gözünüzü kör etmiş şuan kim hdp ile amerika ile avrupa ile birlik içinde ne sözler verildi sana söz ne demek halka mı bu söz halk dışında bütün düşmanlarımıza sözler verildi hem de cömertçe, özerklik gelecek Irak gibi ülkeyi paramparça edecekler siz daha soğan, patates deyin durun sonra cahil troll akpli olsun hiç mi takip etmiyorsunuz anlamıyorum bütün içerideki düşmanlarımıızı çıkaracaklar adam hala akp ile fetöyü bir sanıyor içeri fetöcüleri kim tıktı, teröristleri sarı torbalara kim doldurdu bu nasıl bir zihniyet adamlar sarı torba yetiştiremez haldeydi geçtiğimiz dönemler ben bizim muhalefet kadar yalancı, iftiracı, algıcı bir muhalefet görmedim dünyada yalanla kim adam olmuş yine kaybedecekler göreceksiniz sadece 4 gün kaldı biz paraya değil vatana bakarız vatan sağ olsun deriz istediğiniz kadar da hakaret edin yıldıramazsınız sadece vatan hainliğinizi tescillersiniz çünkü kimse kimseye hakaret etme hakkı yoktur daha çok yazardım da neyse
Ayrıca burada Akp seçmenine hakaret savuranları gerçek adam gibi adam Hulki Cevizoğlu'nun videolarını izlemesini öneririm, gerçek Atatürkçüler birer birer ayrıldı Chp'den şuan Chp'de bir tane Atatürk'çü adam yoktur bundan eminim.

vatanın toprakları peş keş çekiliyor sen hâlâ hikaye anlatıyorsun bırakın şu çakma milliyetçi ayaklarını

tamer es

Üye
Üye
Admın bu konuyu kapat. iftiralar havada uçuşuyor hak eden kazanır . sandıktan çıkan baştacıdır burada zırvalamaya gerek yok.bu konuyu kapatın lütfen yoksa delirmemek elde değil.

ahmet34

Üye
Üye
ben evde takılıyorum bıryere gıtmeyın kımseyle sıyaset konusmayın heryerde kavga var,bır kac gun ıdare edın

Oğuz91

Üye
Üye
vatanın toprakları peş keş çekiliyor sen hâlâ hikaye anlatıyorsun bırakın şu çakma milliyetçi ayaklarını
bunu söyleyecek en son kişi sizlersiniz her şey ortadayken hala diretiyorsunuz en son Mansur Yavaş bile kıvırmaya başladı uyarıldı çünkü Meral Akşener desen öyle ittifakı terk etti sonra ne oldu da 2 gün sonra geri döndü herşey belli olacak seçimden sonra Erdoğan'ın elinde büyük bir koz olmasına rağmen kullanmıyor çünkü kazanırsa o kozdan ötürü kazandı diyecekler diye herkes Chp'nin gerçek yüzünü görecek kör olanlar bile

Mehmet.00

Üye
Üye
Refah partisi verdiği protokol de engelinin gelirine bakılacak maaşları asgari ücret düzeyine çıkaracak 30 madde kabul edildi Erdoğan da bugün de dedi seçimden 15 gün sonra ittifaklarin vermiş olduğu seçim beyannamelerini kabul edecez yasalaştıracaz bekleyip görmek lazım Chp çöptür çöp

Elif altin

Üye
Üye
Refah partisi verdiği protokol de engelinin gelirine bakılacak maaşları asgari ücret düzeyine çıkaracak 30 madde kabul edildi Erdoğan da bugün de dedi seçimden 15 gün sonra ittifaklarin vermiş olduğu seçim beyannamelerini kabul edecez yasalaştıracaz bekleyip görmek lazım Chp çöptür çöp
Cahil

edo24

Üye
Üye
bunu söyleyecek en son kişi sizlersiniz her şey ortadayken hala diretiyorsunuz en son Mansur Yavaş bile kıvırmaya başladı uyarıldı çünkü Meral Akşener desen öyle ittifakı terk etti sonra ne oldu da 2 gün sonra geri döndü herşey belli olacak seçimden sonra Erdoğan'ın elinde büyük bir koz olmasına rağmen kullanmıyor çünkü kazanırsa o kozdan ötürü kazandı diyecekler diye herkes Chp'nin gerçek yüzünü görecek kör olanlar bile
haburda megri megri apo nun kardeşini ülkenin tv si trt ye çıkaranda chp dimi kendileri görüşünce hdp ile sorun yok ama chp görüşünce terörü destekliyor ya artık sıktınız vallahi biata devam edin aferin size 👏👏👏

okatur

Üye
Üye
sen ya anlamak istemiyorsun yada elit bir başörtüsü beğenmeyen şu ışıklardansın

bakın ilkokul düzeyine anlatır gibi anlatıyorum elektrik teknisyeniyim %60 engelliyim benim kızımın engelli ve evde bakım maaşından başka hibir gelirim yok meslek lisesi mezunuyum 45 yaşındayım 1990 yılından 2002 yılına kadar chp hdp ve meralin her adımını takip ederim yunan çocuğu değil osmanlı çocuğuyum

bu arada yunanı denize döktünüz ama osmanlıya düşmansınız buda ayrı bir çelişki dönüp şanlı tarihime bu yunan partisi hdp zulüm 1453 de başladı diyor bu 1453 çocukları yunan çocuklarını yerle bir edecek inşaallah göreceksiniz

elektrik kanunlarının 10 tanesini ohm joule kirshof gestay faraday ve diğelerinide incelemiş uygulamış biriyim ve yeni mezun olmuş 5 tanede elektrik 2 makine mühendisi eğitmişimdir varsa adanada olan isbata hazırım bizim herseyimiz instagram face twetter değil bilimsel isbatlıdır

ben 5000 10 bin ve pazar arabası hesaplaması yaparken en fakir insandan başladım türküyenin en fakir insanı benim buna rağmen

10 bin sosyal yardım 10 binde extra iş yapıyorum 8 binde daha extra aylık ortalama 23 bin tl en fakirde

2400 engelli maaşı
1600 engelli maaşı
1300 aile destek
4300 evde bakım
250 elektrik

elbetteki sattığım passatı geri almak ister yaylada yazlık çocuklarıma iyi bir özel üniversite isterim ama gücüm bu kadar lakin herkesde eşitliğde sağlayamazsınız

ama tipik bir hdp ortağı tavrı takınacağınıza insanları kazanın ikna edin laf çamuru yapmayın ömrünüzde kafa çekip düşünce derneklerinde parazit gibi yaşayanlar 2500 tl ye nutuk kitabı alarak ağlayanların bize koyun demesi çok saçma geliyor size konyayı ülke mersini güneydoğu urfayı fındık üreten sanan merdivene ters binen bir başkan çok bile asıl bize yazıkki sizin gibilere neyse boşver
Ulen rte ölmek üzere onun yapacağı bir şey yok + ülkenin geleceğini sattı daha ne ispatı arıyorsun Atatürk ve İnönünün yaptığı stratejik önemde olan bütün tesislerini sattı hemde rüşvetini alarak akp nin yaptığı heykelleri gördünmü ne Sanat ne estetik hiç bir şey bulamazsın alim ve rütbeli subaylar içeride iken 3 kişiyi öldürüp betona gömen Hizbullah adamını serbest bırakan bir insanın bu ülkeye ne faydası dokunur ulen spermler ini bile borçlandıran bir kişi gelecek için hiç ümit bırakmayan bir kişi sen neyin kafasını yaşıyorsun

ahmet34

Üye
Üye
batarsak hepberaber batıcaz,bu saatten sonra dönüşü yok

mert

Üye
Üye
hani eletrikte yüzde 15 indirim vardı yalan yaparsa 22 sene bu ülkeyi yöneten akp iktidarı yapar birde akp yi savunanlar var içimizde

Timsah

Üye
Üye
Her ay ayin 1nde gelirlerdi bu ay yok saat okunmadan e devletten baktigimda fatura ödenmiş gözlüyor ama ne ödenmiş belli değil

mert

Üye
Üye
bugün eczaneden bir kutu apranax fort alayım dedim 77 tl olmuş bu nedir artık diş agrısı için bu gidişle kıvranacagız herhalde diş agrısından ver merteri iyi gidiyor
şunuda izah edeyim sizlere lale devri çocukları türkyenin yarı çogu uyuz vakasıyla ugraşıyor saglık bakanlıgı bir çare bulamıyor eczaneden satılan recete yapılan ilaçlar uyuza bir çare bulamıyor o kadar suriyeli afganlı multecileri sokarsan ulkeye olacacıgı odur

Son düzenleme:

gececi01

Üye
Üye
bugün eczaneden bir kutu apranax fort alayım dedim 77 tl olmuş bu nedir artık diş agrısı için bu gidişle kıvranacagız herhalde diş agrısından ver merteri iyi gidiyor
şunuda izah edeyim sizlere lale devri çocukları türkyenin yarı çogu uyuz vakasıyla ugraşıyor saglık bakanlıgı bir çare bulamıyor eczaneden satılan recete yapılan ilaçlar uyuza bir çare bulamıyor o kadar suriyeli afganlı multecileri sokarsan ulkeye olacacıgı odur
ben kızım eşim yeşil kartlıyız dün 3 kişi 3 kutu antibiyotik 3 kutu travazol 3 kutu arvels majezik güçlü ağrı kesici diş ve kas ağrısı için kuruş para vermedik sadece travazol için 20 tl fark hepsi bu

siz neden sgk yada yeşilkart üzerinden sağlık ocağından almadınız ki ağrı kesici

evde bakım maaşını 15 yıldır alıyoruz atm ayağımızda
engelli maaşı alıyoruz ptt yanımızda
kömür bedeva eve kadar getiriyor
250 tl elektrik yardımı edevletten 1 tıkla ödeniyor
bedeva metro otobüs ve tren konforlu klimalı
afad gıda kolisi ayağımıza geliyor
%50 indirimli su parası su ucuz yetmiyor bird buz gibi yapıyorlar
1300 tl aile destek atm yakınımızda
ara sıra 750 tl yardım ayağımıza geliyor
hastahaneye gidiyoruz otobüs beleş otobüsler elektrikli sessiz rahat
sıraya giriyoruz fiş alıp muayene oluyoruz beleş biraz burası kalabalık ama idare eder
gözlükcüye gittim 3 tane uzak yakın gözlük aldık beleş bir kolonya tutmadıkları kalmadı
çocuğun kitapları kırtasiye çanta beleş sıraya kadar koymuşlar
belediye kart vermiş her ay 500 tl 9 kutu elidor şampuan beleş harika

üzerinize ev arsa tapu para maaş sgk emekli iş falan yoksa devlet sanırım bunları veriyor

sizce çok olmuyormuyuz yani devlet daha ne yapmalı

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye