Epilepsi hastası tazminat

Bjklihacı

Üye
Üye
8 yaşından beri epilepsi hastası yım yaşım 44 askere gittim elverişli değil diye çürük aldım yüzde 85 özürlüyüm tazminat alma hakım varmı

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Kimden ne diye tazminat alacaksınız ki?

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Ne güzel ya yaz bir soru kısacık gelsin yanıt!!!

Yok böyle bir site arkadaşlar. Sizler öncelikle neyi öğrenmek istediğinize dair tam, açıklayıcı ve net bilgiler verin ki sorulara yanıt vermek için çırpınan yöneticimizin değerli vaktini almayın :( Onda olan sabır ve anlayış bende maalesef olmadığı için elimde olmadan sinirleniyorum. Oh ne kolay varsın herkes tazminat alsın! Ne ala memleket!!!

BirGaripYolcu

Üye
Üye
Ne güzel ya yaz bir soru kısacık gelsin yanıt!!!

Yok böyle bir site arkadaşlar. Sizler öncelikle neyi öğrenmek istediğinize dair tam, açıklayıcı ve net bilgiler verin ki sorulara yanıt vermek için çırpınan yöneticimizin değerli vaktini almayın :( Onda olan sabır ve anlayış bende maalesef olmadığı için elimde olmadan sinirleniyorum. Oh ne kolay varsın herkes tazminat alsın! Ne ala memleket!!!

Yöneticin ülke mi yönetiyor? Bal dök yala o yöneticiyi o zaman :D

Millette attığı adımdan tazminat alma derdinde. Ne fırsatçılar var.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Çok yersiz bir söylem burada iyi kötü bir şekilde fayda sağlamaya çalışıyoruz. Fakat bırakın takdiri teşekkürü böyle yersiz söylemlerle karşılaşıyoruz. Ondan sonrada sorulan sorulara yanıt vermemizi bekliyorsunuz. Bravo doğrusu çok adilsiniz.

BirGaripYolcu

Üye
Üye
burasının gelişmemesini tek nedenini umarım halil ağa anlamış olur.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Halil ağa dediğin şahıs gerekeni yaptı. Burada elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz. O yardımdan faydalanan biride sensin. Buna rağmen hiç tanımadığın bir insanın sana elinden geldiğine yardımına karşılık sözüm ona "ağa" diyerek alayamı aldığını sanıyorsun? Eğer öyleyse o zaman bu gelişmeyen siteye bir daha uğrama.

Serkan2121

Üye
Üye
İyi günler kolay gelsin kardeş ben epilepsi hastasıyım askere gittikten 5 ay sonra bana elverişli değildir raporu verilebildi askeriye tazminat veya maaş bağlama durumu oluyor mu çünkü çalışamıyorum sorun yaşıyorum ilaç kulanmama rağmen size Zahmet olmasa yardımcı olurmusunuz

Tekerlekli Sandalye