Eşimin sakatlık oranı %40. Bu oranla 2022 maaşı alabilirmi?

• Konuyu başlatan ENB ÜYESİ
  • Başlangıç tarihi
E

ENB ÜYESİ

Guest
arkadaşlar ilk önce bu siteyi actıgınız emegi gecen herkese teşkr benim bir sorum var ben bir işde asgari ücretle calışıyorum eşim yüzde 40 raporu var ama eşim calışmıyor 2022 maaşı başvursak alabilirmiyiz kira 200 iki cocugum var

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Elinizdeki %40 rapor da "2022 alabilir" ibaresi varsa evde kişi başına düşen geliriniz (giderler düşüldükten sonra kira, mutfak giderleri) 87 liradan az ise il/ilçe mal müdürlügüne başvurup 2022 maaşı alabilirsiniz

E

ENB ÜYESİ

Guest
arkadaşlar ben asgari ücretle calışıyorum iki cocugum var 200tl kira veriyorum eşim calışmıyor yüzde 40 raporu var o raporuda önceleri işe girmek icin almıştı ama giremedi raporda 2022 ibaresi gecmiyor başvursak alabilirmiyiz ne gibi yol izlememiz gerekiyor müraacat edersek yeniden rapormu cıkarmamız gerekiyor teşkr

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Elinizdeki raporla size 2022 maaşı vermezler tekrar hastaneye gidip "2022 maaşı alabilir" ibareli rapor alıp evde kişi başın a düşen gelirinizde giderler düşüldükten sonra yani kira mutfak masrafları vs.. düştükten sonra kalan tutarı evde kişi sayısına bölünce 87 liradan az ise il/ilçe mal müdürlgüne başvurmanız yeterli..

Tekerlekli Sandalye