Eski oturduğum ilden sağlık raporu çıkartmamı istiyorlar?

denizcerrah

Üye
Üye
slm ben iki yıl oldu istanbula taşındım ankarda otururken 2022 özürlü engeli maşına başvurmuştum adresimide değiştiğimi istanbula geldiğimde bildirdim dilekceyle.2 yıl aradan sonra bu hafta bana bir evrak geldi.evrakta ankara ibni sina hastanesine vermişler tekrar yeni bir rapor için.benim anlamadığım tek şey evrak adıma istanbula geliyor ve hastane ankara yazıyor.bu evrakla bakırköy hastanesine gittim ve dedilerki bu nasıl yazı sen burda ikamet ediyorsun adreside bildirmişsin 2 yıl olmuş.istanbuldaki sağlık raporu veren bir hastane veya ist ili içindeki devlet hastaneleri diye belirtilmeliki işleme alınsın.evrağımı işleme almadılar.şimdi sizden öğrenmek istediğim ne yapmam gerekiyor.bunun için...orda bu yazıyı cıkaran memur arkadaşlar böyle bişeyi nasıl yapabiliyorlar anlamış değilim

İsen Buga

Üye
Üye
yazıyı yazan birime dilekçe yaz, ekinde ikamet ile birlikte gönder. Daha hızlı istiyorsanız O birime şahsen müracat edip elinzideki ikametgah(İl nüfüs müdürlüğünden alınan da olur) göstermelisiniz istanbulda bir hastaneye aldırmalısın. işlemler sil baştan yapılabilir.

Tekerlekli Sandalye