Evden Web Tasarım, Sanal Poslu E-Ticaret Sitesi Yapıyorum

gençparkinson

Üye
Üye
Merhabalar, Yazılım Şirketim varı sağlık nedeni ile yeni kapattım. Profesyonel olarak Web tasarım ve E-ticaret siteleri yapmaktayım. Asıl uzmanlık alanım.İnternet üzerinden ürün satmak isteyenlere Satış sitesi yapmak ve ödeme sistemlerini, (sanal pos - Mobil ödeme) kurmak ve Sitenin Reklam olanaklarını oluşturmaktır.

Arkadaşlık sitesi ve Sohbet sitesi yapım yönetim konusunda da 8 yıllık tecrübem var

İstediğiniz türde siteyi size özel olarak tasarlayıp tüm kodları ile teslim edebilirim.

Ücret konusunu görüşürüz, pazarlık yaparız büyük sorun değil. Yanlış bir yere konu açmış isem özür dilerim.

544 613 83 54 yazilimci@windowslive.com

Saygılarımla

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Referans olması açısından kurdugunuz bir kaç sitenin adresini eklerseniz görmüş oluruz.

gençparkinson

Üye
Üye
Tşk.

Referans olması açısından kurdugunuz bir kaç sitenin adresini eklerseniz görmüş oluruz.

Merhabalar ;

ilginiz için teşekkür ederim. Aslında dediğiniz gibi olması işimi kolaylaştırır.

Ancak ; Farklı kategorilerde ve Çeşitli siteler yaptığım için ilgilenen kişilerin özeline Referans göndermeyi tercih ettim. Yaptığım çalışmaların çoğu burada örnek gösterilebilecek türde değildir :) Saygılarımla

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Anladım tamam öylesi daha uygun olacaktır, çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını dilerim..

DÜŞ GEZGİNİ

Üye
Üye
Online kitap satışı yapılan bir site yapabilirmisiniz, yapabilirseniz maliyeti ne olur?

gençparkinson

Üye
Üye
merhabalar ; Online kitap satışı yapılan bir E-ticaret sitesi tabii ki yapılabilir. Zor bir çalışma değil. Neler istediğinize dair aklınızda net br şey oluşmuş ise gerisi kolaydır. İçeriği - Tasarımı - Site yapısı - Ödeme sistemleri - ve Maliyeti konusunda size özel mesaj gönderiyorum. Daha önceki çalışmalarımdan örnekler de ekliyorum inceleyip fikir sahibi olabilirsiniz Saygılarımla yazilimci@windowslive.com

DÜŞ GEZGİNİ

Üye
Üye
Merhaba, yolladığınız ö.m deki bir web sitesini özellikle çok beğendim. Onun benzeri bir site düşünüyorum. Siteyi ortaklaşa açacağım arkadaşımla görüşüp size dönüş yapacağım.

gençparkinson

Üye
Üye
merhababeğendiğiniz site gibi bir e-ticaret sitesi yapabiliriz... maliyetinin de çok yüksek olacağını sanmıyorum

Görüşmek üzere

Yağmur

Üye
Üye
web tasarım yaptığınızı yazmışsınız peki fotoşop ta yapıyormusunuz

pozitif düşünce

Üye
Üye
Bende online satış sitesi kurmak istiyorum.Aşağıda linkini verdğim tarzda bir site.Bana ne kadara mal olur acaba?Bilgi verirseniz sevinirim...

onlineyap

ender

Üye
Üye
bir dizi izleme domainim buşlunuyor buna güzel bir scriğt yazabilirmisin bptlarla birlikte maliyeti ne olur mesajını bekliyorum

Venomenall

Üye
Üye
Slm yazilimci, senden bir bilgilendirme alacaktim, ama email adressin çalismiyor, ve bu formdan sana özel mesaj yollayamiyorum. nasil görüsecegiz?

Tekerlekli Sandalye