Evlilikte engelli kadının tercih edilmemesi!

umittosun

Üye
Üye
maalesef çok doğru, erkekler normal sağlam engelsiz kadınları kızları bile beğenmiyorlar, herşeye bir kusur buluyorlar. ama kadınlar anne olmak istiyor, paylaşıma önem veriyor, anaç bir yapıya sahip, erkeklerse sadece kendilerini düşünüyorlar. İnsan olabilmekle ilgili bir durum..

okadar bencil deil ben anti şahsen ben cocugum olsun isterim ama arkasında düğmesi olsun ses kısıp açma özelliği olsun isterim gerektiğinde kapatım sesini kısmak için :)=

polo42

Üye
insanın ne olduğu yada kim olduğu şahsen benim için hiç önemli değil, sonuçta gözlerimin gördüğü kadar güzel yada göremediğim kadar çirkinsin. göz görür gönül sever, engelli - engellsiz, paralı - parasız bunlar gönül insanı için keyfe keder şeyler. sevmek ve beğenmek o kadar kolay olsa zaten kimse yalnız kalmazdı hayatta. demekki zordur bir gönüle girmek yada birini gönlüne sokmak. O halde tüm bekarlara Allah nasibini versin. temennisinde bulunabiliyorum.

F

Fırtına

Guest
sevmek ve beğenmek o kadar kolay olsa zaten kimse yalnız kalmazdı hayatta.. demek ki; zordur bir gönüle girmek yada birini gönlüne sokmak.?! çok güzel vede doğru/gerçek sözler.. teşekkürler polo42 :)

Tekerlekli Sandalye