Evrak takipteki bu ibareler ne anlama geliyor?

hasan65

Üye
Üye
slm admın bey benm babam yuzde ellı engellı evrakları 10 ay oldu göndereli ve sizin sayenızde bu bılgılere erıstım bu bılgıler ne demek oluyo maası bağlanmısmı bağlanmamısmı nasıl örenebılırız yardımcı olursanız sevınırım sımdıden tşkkrler

2022 Sayılı Kanuna Göre Emekli Evrak Takibi Sonucu
Adı : HASAN Soyadı : BİSEN
T.C.Kimlik No : 17xxxxx Emekli Sicili : 508410594
Vasi Adı : Vasi Soyadı :
Emekli Nevi : SAKAT Durumu : İŞLEMDE
Aylık Durdurulma Tarihi : 0 Aylık Durdurulma Nedeni :
Değişiklik Tarihi : 15/12/2010 Durumu : TARİHİNDE EVRAK İŞLEME ALINDI
Yazışma Tarihi : Yazışma Durumu : --
Belge Açıklama Tarihi : 0 Durumu :
Rapor Tarihi : Rapor Açıklama : -------
İşlem Tarihi : İşlem Açıklama :
Ödeme Tarihi : Ödeme Durumu : --
Online Ödeme Tarihi : Online Ödeme Tutarı : 0.0
Online Ödeme Açıklama :

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
İşlemler rutin şekilde devam ediyor. Evraklarda bir eksiklik çıkmazsa bir kaç ay içinde babnın maaşı bağlanır diye umuyorum. Siz sürevli 2022 maaşı evrak takip sitesini kontrol edin. Ödeme emri verildiğinde orada yazar zaten.

hasan65

Üye
Üye
10 aydan fazladir evraklari oldu göndereli bi kac ay derken admin bey cok surermi yani evraklar tamamsa cok uzarmi bize en cok 7 ay beklersiniz demislerdi ama 10 aydan fazla oldu bilgilendiriseniz simdiden tşk ediorum böle bi site yaptiğiniz icin ayriyetten tşk ederim cok guzel bi site

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Evraklarınızda eksik çıkmazsa en geç 1-2 aya kadar paranızı alırsınız, ancak olası eksiklikler bu süreyi uzatabilir.

hasan65

Üye
Üye
peki admın bey babam cok magdur tazmınat die bişi demişlerdi verilio die memurlar acaba nasıl bı tazmınat verilio bılgılendırısenız sevınrız

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Ne iş yapıyorduki daha önce nerden tazminat alacak detaylı olarak yazarsanız yardımcı olalım 2022 maaşında birikmiş para olur tazminattan kastınız bumu?

hasan65

Üye
Üye
bızım evrakları teslım ettığımız memur dediki işte birikmiş aylıklardan baska ek parada veriliomus ılk alındığında babamın hıc bı yerden emelılığı yok yane benım demek ıstediğim 12 ay bekledıysek eğer sadece 12 ay maasımı verırler yanı 12 ayı hesaplarsak 4 maası var ıcerde dıelım bize denilene göre 3 ayda bı asgarı ucret n kadar alacakmıs ddıler benım örenmek ıstediğim sadece ıcerdekı maasını tekmı verecekler yok sa ayrıyetten ılk alacağı ıcın tazmınat gıbı bısı yardım edıolarmı bıze öle sölenmıstı

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Malmüdülüğüne müracat tarihinizi takip eden aydan itibaren birikir babanızın gönderdigi rapor oranı %40-69 arası ise eğer 620 lira alır, eğer rapor oranı %70 ve üzerindeyse 920 lira alır maaşların tutarları 3 aylıktır, ayrıca 2022 maaşında bi ödeme yoktur, 2022 maaşları 3 aylıktır asgari ücretle alakası yoktur.

hasan65

Üye
Üye
tşk ederim bılgılendırdığınız ıcın bızım bı akraba vardı sakatlık derecesi yude yetmıstı ve 8 ayda maası bağlandı bankadan 8.700 para aldığını sölemişti ben onun ıcın sormustum bende tazmınat heralde dıe size sordum ii akşamlar admın bey

hasan65

Üye
Üye
admın bey bu sakat vatandasa tazmınat deılde nasıl 8700 lira ödemişler bunu anlaamk ıcın srdum herkes ıcın gecerlımı bu

hasan65

Üye
Üye
hasan65 Nickli Üyeden Alıntı
2022 Sayılı Kanuna Göre Emekli Evrak Takibi Sonucu
Adı : HASAN Soyadı : BİSEN
T.C.Kimlik No : 17xxxxxxxx Emekli Sicili : 5xxxxx
Vasi Adı : Vasi Soyadı :
Emekli Nevi : SAKAT Durumu : AKTİF
Aylık Durdurulma Tarihi : 0 Aylık Durdurulma Nedeni :
Değişiklik Tarihi : 7/02/2011 Durumu :
Yazışma Tarihi : Yazışma Durumu : --
Belge Açıklama Tarihi : 0 Durumu :
Rapor Tarihi : Rapor Açıklama : -------
İşlem Tarihi : İşlem Açıklama :
Ödeme Tarihi : 07/02/2011 Ödeme Durumu : TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME.
Online Ödeme Tarihi : Online Ödeme Tutarı : 1411.2
Online Ödeme Açıklama :

admin bey bugun gene baktım işte kopyelediğim gibi sizede gönderdim ne demek oluyo ödeme tutarındanda bısı anlamadım 07 02 2011 ılk aylık ödeme de yazıo alacağımız tutardan baska aylıkta mı pttn alıcaz ve1411.2 tutarının ne kadar olduğunu anlayamadım blgılendırrısenız sevınırım

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Hadi gözün aydın. Maaşınız bağlanmış. 1411 TL toplu para alacaksınız. Bu parayı ziraat bankasından tc kimlik numarasıyla başvurarak alacaksınız. 2 haftaya hesabınıza geçer 2 hafta sonra gidip alabilirsiniz. Bundan sonraki 2022 maaşı dönem maaşlarını PTT den alacaksınız.

hasan65

Üye
Üye
ya admın bey 1411 toplu maas yanı bırmılyardörtyuzonbırmılyonmu ddemek ıstenmıs ve 07 02 2011 ilk aylık ödeme yazıo orda toplu paradan harıc aylıktamı alıcak bama pttden

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Birikmiş paranızı ziraat bankasından alacaksınız, maaşınızı mart ayında postaneden alacaksınız bu size gönderilen toplu içerde birikmiş paranız siz maaşınızı martta alacaksınız

Tekerlekli Sandalye