Eylül ayında 3 aylıkmı yoksa sadece eylül ayının engelli maaşımı alınacak?

nadengi30

Üye
Üye
2022 maaşları eylül ayı dahil artık aylık alınacak. şimdi beklediğimiz haziran temmuz Ağustos'a ait 3 aylık maaş alınacakmı Eylül'de

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

R

rahim

Guest
gönlünüzden geçeni yazmışsınız.gerçek öyle değil.haziran temmuz ağustos maaşlarını yediniz bir daha mı istiyorsunuz.2022 aylıkları peşin ödenir. eylülde sadece eylül aylığını alacaksınız.

nadengi30

Üye
Üye
2022 maaşı

O zaman aylık olsun diye yıllardır çabalamanın ne faydası oldu

R

rahim

Guest
devlete katkınız oldu.örnek eylülde üç aylık 1500 lira alacakken devlet aylık olduğu için sizlere eylülde 500 lira vercek. kalan paranız olan 1000 lirayı 1 veya 2 ay işletecek.

afyonlu_11

Üye
Üye
arkadaşlar kimsenin üzülmesini istemem ben facede bi gruptayım ordaki engelli olarak hizmet veren bi abla bakanlıkta calışan biriyle arrkadaşıyla görüşmüş maaşların tabiki aylık olarak verilcek ama üc aylıklar eylülde verilcekmiş ondan sonraki ay aylıga döncek böyle şey olmaz cünkü boşuna üc ay beklemedik boşuna.böylee sacma şey olmaz 450 tl üc ay bekle olur

R

rahim

Guest
arkadaşlar kimsenin üzülmesini istemem ben facede bi gruptayım ordaki engelli olarak hizmet veren bi abla bakanlıkta calışan biriyle arrkadaşıyla görüşmüş maaşların tabiki aylık olarak verilcek ama üc aylıklar eylülde verilcekmiş ondan sonraki ay aylıga döncek böyle şey olmaz cünkü boşuna üc ay beklemedik boşuna.böylee sacma şey olmaz 450 tl üc ay bekle olur

yazdığınız 65 aylıkları için olur mu bilmem ama 2022 aylık alanlar eylülde sadece bir aylık alacak oda eylül aylığı

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Arkadaşlar eğer eylül ayında sadece eylül ayına ait maaş verilirse devlet engellilerin 2 aylık maaşını iç etmiş olur. Buda aşırı derecede tepkiye neden olur. Bence yetkililer bunu göze alamaz ve eylülde 3 aylık maaş alınır. Bekleyip göreceğiz.

afyonlu_11

Üye
Üye
böyle yapcaklarını sanmıyorum verirler sonraki ay aylık olarak ödenir haberde cıktı engelli maaşları askeri ücrete eşitlencekmiş bu bizim maaşlar böyle sabit olmaz bence başlangıc gibi olabilir şimdilik

septik

Editör
Editör
[MENTION=3]Halil Yılmaz[/MENTION]

İnşallah haklı çıkarsın, bunca zamanın tecrübesinden yola çıkarak yeni yönetmelik düzenlemesinden anladığım 2022 maaşlarının eylül dahil bundan sonra her ay ödeneceği, inşallah yanılıyorumdur.

afyonlu_11

Üye
Üye
Arkadaşlar eğer eylül ayında sadece eylül ayına ait maaş verilirse devlet engellilerin 2 aylık maaşını iç etmiş olur. Buda aşırı derecede tepkiye neden olur. Bence yetkililer bunu göze alamaz ve eylülde 3 aylık maaş alınır. Bekleyip göreceğiz.

halil abi ben facede bi engelliler ilgili bir gruptayım tesadüf girdim orda kendisi engellilerle ilgili hizmet veren bayan var üc dört önce aile sosyal bakanlıkta calışan birebir arrkadaşını aramış engelli maaşların eylülde üc aylıklarımızın verilcegini sonraki ay aylık verilcekmiş demiş ama kafamıda gurculayan birşey var sayın cumhurbaşkanı eylülde almaya başlasınlar diyor iftar toplantısında bilmiyorum fikrim

nadengi30

Üye
Üye
Eğer 3 aylıkları devlet peşin veriyorsa Eylül'de sadece Eylül maaşını alırız bu 500 küsür filandır. Ondan sonraki aylarda 443 tl dir. aylığa dönüşeceği için sürpriz bir zam olabilir, mesela yaşlılık maaşı gibi aylık 500 tl olabilir. Bende günlerdir Eylül'de 3 aylık ve artı Eylül ayı maaşı olmak üzere 4 aylık maaş alabileceğimizi düşünüyordum ama,ilk başvuruda aldığımız toplu maaşı hesaplayınca. Maaşların 3 aylık peşin ödendiği doğrudur diye düşündüm ve inşallah Eylül'de sürpriz olurda böyle olmaz inşallah düşündüğüm gibi değildir çünkü 500 tl çoğunun ekonomik durumunu altüst eder. Ama ne olursa olsun aylık olması çok iyi oldu.hayırlısıyla 1 haftaya ne olacağı netleşecek

ugurs

Üye
Üye
Kardeşim gönül ister ki dediğin gibi olsun fakat ne yazık ki öyle değil, 3 ay boşuna beklemedin bu beklediğini 3 ayın ( temmuz Ağustos ) parasını zaten peşin olarak haziran ayında aldın. Eğer maaşlar aylığa dönüşmeseydi Eylül de Eylül Ekim Kasım ayının maaşını alacaktın aylığa dönüştüğü için yine peşin olarak sadece Eylül ayının parasını alacaksın.

GM 5 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

afyonlu_11

Üye
Üye
senin dedigin ggibi olsun üc aylık almayalı peşin peşin 754 lira alalım

R

rahim

Guest
senin dedigin ggibi olsun üc aylık almayalı peşin peşin 754 lira alalım

maaşların aylık olmasının size bir getirisi yok.her şeyde olduğu gibi bu işten devletimiz karlı çıkacaktır.bundan böyle üç ayda topluca verdiği parayı sizlere üç taksit halinde aylık ödeyecek. devletin en büyük karı ise engelli aylığı alan kişinin vefatı halinde olcaktır.saygılar sunarım.

nadengi30

Üye
Üye
Valla ne hükümetten nede engelli arkadaşlardan nasıl olacağına dair hiçbir bilgi alamadık. Bu 3 aylıklar peşinmi alındı yoksa eylülle beraber 4 aylıkmı alınacak kesin bilgisi olan olursa yazsın.

septik

Editör
Editör
[MENTION=22099]sevi10[/MENTION]

Verdiğiniz link sadece yine 2022 kapsamındaki 65 yaş ve üstü maaşları hakkında ayrıntılı bilgi vermiş, engelli maaşları hakkında bir açıklama yapılmamış, fakat yönetmelik değişikliğindeki üçer kelimesinin kaldırılması 2022 engelli maaşlarınıda kapsıyor kısacası engelli maaşlarıda eylül ayından başlayarak aylık olarak ödenecek.

Tekerlekli Sandalye