Eylül ayı evde bakım maaşı yatan iller?

• Konbuyu başlatan Fırtına
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eylül ayı evde bakım parası yatan iller;

çanakkale (''yatmıştır'' varsayıyoruz)
balıkesir
kırşehir
şanlıurfa
kırıkkale
erzurum
bursa
erzurum
osmaniye
tekirdağ
samsun
diyarbakır
edirne
kocaeli
zonguldak
kastamonu
antalya
bayburt
konya
uşak

Selam arkadaşlar sakaryanın ilçesinde yatmış ilde yatmamıs.gecen ayda aynısı olmuştu.sakaryadan alan var mı belki bende sorun vardır.sakaryalı arkadaslardan hbr bekliyorum iyi günler.

Soyleyen arkadas akyazıda oturuyor yattıgını soyledı.bende baktım yatmamıs bugun gun ıcınde yatar inşallah.yatmayan butun iller yatar inş.

sakarya yatmamış tekrar baktım (saat:17.15) ya arkadaşlar her ay aynı çile yattı mı yatmadı mı.ya toplu halde biryerlere mail filan atsak birşey elde etmez miyiz sizce.belki bu maaş aylarını sabitlerler

sakarya yatmamış tekrar baktım (saat:17.15) ya arkadaşlar her ay aynı çile yattı mı yatmadı mı.ya toplu halde biryerlere mail filan atsak birşey elde etmez miyiz sizce.belki bu maaş aylarını sabitlerler

sakaryalı54 ; ben de ATM de baktım SAKARYA için, fakat yatmamış.. Ayrıca Evde Bakım Maaşının bağlandığı SHÇEK binasının zemin katında bulunan Sosyal Hizmet Uzmanı ile konuştum. Bana dediği aynen şu şekilde ; büyük bir ihtimalle yarın Sakarya Evde Bakım Ücretleri hesaba yatar dedi.. Bu bilgiyi paylaşmak istedim.. Ayrıca bu gecikmelerin değişik nedenleri olduğundan bahsetti : Ankara genel müdürlükten ödeneklerin geç gelmesi, bankadan kaynaklanan sorunlar, SHÇEK Sakarya'dan kaynaklı sorunlar vs. olabildiğini ifade etti..Bilgilerinize .... Sevgi & Saygılarımla ..

sakaryalı54 ; ben de ATM de baktım SAKARYA için, fakat yatmamış.. Ayrıca Evde Bakım Maaşının bağlandığı SHÇEK binasının zemin katında bulunan Sosyal Hizmet Uzmanı ile konuştum. Bana dediği aynen şu şekilde ; büyük bir ihtimalle yarın Sakarya Evde Bakım Ücretleri hesaba yatar dedi.. Bu bilgiyi paylaşmak istedim.. Ayrıca bu gecikmelerin değişik nedenleri olduğundan bahsetti : Ankara genel müdürlükten ödeneklerin geç gelmesi, bankadan kaynaklanan sorunlar, SHÇEK Sakarya'dan kaynaklı sorunlar vs. olabildiğini ifade etti..Bilgilerinize .... Sevgi & Saygılarımla ..

ozkancey vermiş oldugun bilgi için çok tşk ederim.inşallah en yakın zamanda yatar.

Rica ederim sakaryalı54 .. Bizde beklemekteyiz herkes gibi dort gozle.. En kısa surede Sakarya'nin ve tüm diğer illerin yatması umuduyla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri