Fatih Erbakan'ın 30 maddesi arasında engelli maaşları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

veli 1500

Üye
Üye
Oylar akp ye

Oğuz91

Üye
Üye
Boş konuşma ne olduğun belli rte sayesinde alıyorsun engelli ve evde bakım maaşını maaş olmasada chpye oy yok teröristle işbirliği yapanların Allah hepsinin belası
Boş konuşma ne olduğun belli rte sayesinde alıyorsun engelli ve evde bakım maaşını maaş olmasada chpye oy yok teröristle işbirliği yapanların Allah hepsinin belasını versin
sen hem bana katılıyorsun hem boş konuşma diyorsun aynı şeyi savunuyoruz ne alaka anlamadım, maalesef engelli maaşı alamıyorum sınırlar yüzünden

Elif altin

Üye
Üye
Normal de hayatta boyle platformlarda siyaset yazmam. Ama şoyle bir baktım da dayanamadım. Arkadaşlar bu akp chp felan filan değil kadın haklarını ellerimizden aliyorlar ittifak yaparken yazılan maddelere bakın şuurum tutuldu resmen. Bence oy verirken parti taraftarlığı değilde refahimiz geleceğimiz çocuklarımız kadinlarimiz için hangisi iyi olacaksa hayırlısı neyse o olsun..

Mehmet.00

Üye
Üye
Normal de hayatta boyle platformlarda siyaset yazmam. Ama şoyle bir baktım da dayanamadım. Arkadaşlar bu akp chp felan filan değil kadın haklarını ellerimizden aliyorlar ittifak yaparken yazılan maddelere bakın şuurum tutuldu resmen. Bence oy verirken parti taraftarlığı değilde refahimiz geleceğimiz çocuklarımız kadinlarimiz için hangisi iyi olacaksa hayırlısı neyse o olsun..
Kastın 6284 sayılı kanunsa bir kısmı değişebilir aile yapısını bozan ölümlere davetiye çıkaran çocukların babadan ayıran bir yasa değişmesi haktır daha bağlayıcı kanunlar yer almalı

derbo78

Üye
Üye
Oylar akpye diyen kişiler siz herşeye müstehaksınız.
Chp'nin aile destek sıgortası olarak vaadini bilmiyonuz.engelli maaşlarını asgari ücret verecek millet ittifakı.
ADAM olun kılıçtaroğlunu Destekleyin.

Mehmet.00

Üye
Üye
Chp'nin aile destek sıgortası olarak vaadini bilmiyonuz.engelli maaşlarını asgari ücret verecek millet ittifakı.
Chppkk sana mübarek olsun sonra da huzuru mumla arayalım he her dakka bomba patlasın silahlar susmasın get işine be

Aydınlı 09

Üye
Üye
CHP alırsa engelli ve bakım maaşlarını unutun
Ne alaka yaw Allah akıl fikir versin
Chppkk sana mübarek olsun sonra da huzuru mumla arayalım he her dakka bomba patlasın silahlar susmasın get işine be
Burası siyaset arenası mı moderatör ler uyumayın
özge hanımın dediği dogru buğün haberler com da kılıçtaroğlunun konuşması söyle Kılıçdaroğlu: İktidara geldiğimizde yapacağımız ilk iş israfı önlemek olacak yani özge hanımın dediği gibi olacak
Sosyal yardım alanlar israfmi sizce adam söylediği devleti soğanlara yareppim sizinle aynı ülkede yaşıyoruz

Özge52

Üye
Üye
Yav he he teröristlere oy verelim chp asla asıl size müstahak AKP gelmeden önce engelli ve evde bakım maaşı varmıydı AKP geldi engelli haklarından yararlandınız yediğiniz kaba pislemeyin chp gelincede AKP nin engellilere verdiği hakları sizden seve seve geri alır Allah onların kazanmasına fırsat vermesin

Hsnslmz

Üye
Üye
Bu siyasi tartışmanın sonunda siz iki bireyde birbirinizi incitecek kıvama gelmişsiniz yazık valla sakin olun. Kendiniz için değil gerideki evlatlarınız için en hayırlı yönetici kimse onunla oylarınızı paylaşın.

sevi10

Üye
Üye
İklim savaşları başlamış,küreselciler ful harekette,canım ülkem türksüzleştirilmeye kendi özünden koparilmaya çalışılıyo konuşulan konuya bak ya....kendi öz yurdumuzda azınlık olduğumuzda (ki umarım öyle birşey olmaz) engelli maaşı veya benzer maddi yardımlar kimi kurtaracak merak ediyorum.büyük resme bakın biraz bırakın partizanlığı.şu an adaylardan hiç biri türkün lideri olmaya layık değil ama aklı selim olmakta fayda var.bencillik edip bireysel düşünmek yerine daha Türk ruhuyla düşünüp hareket etmek lazım.atalarımız yiyeceği iki lokmayı üç beş kuruşu değilde bu toprakları düşünüp can verdi çünkü....sevgiler

veli 1500

Üye
Üye

Hükümet zam kararını duyurdu! Yeni zamlı maaş listesi yayınlandı​

Hükümetten seçim öncesi maaşlara zam kararı. Sosyal yardım alanlar yaşadı zamlı Maaşlar belli oldu. İşte yeni zamlı sosyal yardım listesi…
16:0025 Mart 2023

14 Mayıs seçimleri dar gelirlilere de yarıyor. Hükümet aylıklara zam kararı aldı. Seçim zammı sosyal yardımları da vuracak. Cumhurbaşkanı Erdoğan kurmaylarına talimat verdi. Maaş zammı için çoktan harekete geçirdi. Masadaki zam oranı da ortaya çıktı. Peki, sosyal yardımlara seçim zammı var mı? Sosyal yardımlara seçim zammı ne kadar olacak?
zamli-maas-listesi-3.jpg

Emekliye ara zam, asgari ücretliye seçim zammı, memura seyyanen zam derken bir müjdeli haberde sosyal yardım alanlara geldi. Hükümet sosyal yardımlara zam yapmak için harekete geçti. 14 Mayıs'ta yapılacak olan genel seçimler öncesinde sosyal yardım alan vatandaşlar resmen İhya olacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sosyal yardım ödemelerine zam için talimat verdi. Merakla beklenen zam oranı da açıklandı. İşte yeni zamlı sosyal yardım ödemeleri…

zamli-maas-listesi-1.jpg

SOSYAL YARDIM ALANLAR SEÇİMLE SEVİNECEK​

Yılbaşında emekli maaşlarına ve memur maaşlarına yapılan %30 zam sosyal yardım ödemelerine de yansımıştı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı aracılığıyla ihtiyaç sahibi ve dar gelirli kişilere ödenen sosyal yardımlar genellikle memur maaş katsayısına göre artış gösteriyor. Şu sıralar yaklaşan genel seçimler nedeniyle hem memur maaşlarına Hem de sosyal yardımlara zam gündeme geldi. Geçtiğimiz günlerde emekliye yapılan zam da bu konuda sinyal oldu. Yani kısa süre içerisinde memur maaşlarına yapılacak zamla birlikte sosyal yardımlarda da artış olacak
Hayırlı olsun bütün arkadaşlarıma devlete millete zeval vermesin kiskananlar çatlasın

kon_ak

Üye
Üye
Ne ayaksın ulen sen adamlık Kılıçdaroğlu na oy vermekten mi geçiyor dangalak burada millete yön vermeye çalışıyorsun evvela kendin adam ol herkes nere vereceğini bilir

veli 1500

Üye
Üye
Biz bu dangalaklari çok gördük kimseye oy ver dedi mi dangalak akıllı ol bu millet günü geldiğinde kim vereceğini bilir tamımı dangalak sus konuşma artık zavallı birey haline düşme

terlikcidede03

Üye
Üye

Hükümet zam kararını duyurdu! Yeni zamlı maaş listesi yayınlandı​

Hükümetten seçim öncesi maaşlara zam kararı. Sosyal yardım alanlar yaşadı zamlı Maaşlar belli oldu. İşte yeni zamlı sosyal yardım listesi…
16:0025 Mart 2023

14 Mayıs seçimleri dar gelirlilere de yarıyor. Hükümet aylıklara zam kararı aldı. Seçim zammı sosyal yardımları da vuracak. Cumhurbaşkanı Erdoğan kurmaylarına talimat verdi. Maaş zammı için çoktan harekete geçirdi. Masadaki zam oranı da ortaya çıktı. Peki, sosyal yardımlara seçim zammı var mı? Sosyal yardımlara seçim zammı ne kadar olacak?
zamli-maas-listesi-3.jpg

Emekliye ara zam, asgari ücretliye seçim zammı, memura seyyanen zam derken bir müjdeli haberde sosyal yardım alanlara geldi. Hükümet sosyal yardımlara zam yapmak için harekete geçti. 14 Mayıs'ta yapılacak olan genel seçimler öncesinde sosyal yardım alan vatandaşlar resmen İhya olacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sosyal yardım ödemelerine zam için talimat verdi. Merakla beklenen zam oranı da açıklandı. İşte yeni zamlı sosyal yardım ödemeleri…

zamli-maas-listesi-1.jpg

SOSYAL YARDIM ALANLAR SEÇİMLE SEVİNECEK​

Yılbaşında emekli maaşlarına ve memur maaşlarına yapılan %30 zam sosyal yardım ödemelerine de yansımıştı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı aracılığıyla ihtiyaç sahibi ve dar gelirli kişilere ödenen sosyal yardımlar genellikle memur maaş katsayısına göre artış gösteriyor. Şu sıralar yaklaşan genel seçimler nedeniyle hem memur maaşlarına Hem de sosyal yardımlara zam gündeme geldi. Geçtiğimiz günlerde emekliye yapılan zam da bu konuda sinyal oldu. Yani kısa süre içerisinde memur maaşlarına yapılacak zamla birlikte sosyal yardımlarda da artış olacak
Hayırlı olsun bütün arkadaşlarıma devlete millete zeval vermesin kiskananlar çatlasın
hadi gözümüz aydınlar

veli 1500

Üye
Üye
Ayini senin gibiler cahil bu sayfada bize hakaret edene kadar cahil civelek diyene baki lagama düşmüş bir hükümetin ekmeğini yiyonuz senin yazdığını kim olduğunu biliyorlar o yüzden susmak daha hayırlı kötü söz sahibinindir bunu da anlamadıysan var git burada sana ekmek çıkmaz siteyi yöneticileri buna alet etmeyin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye