Fatma Şahin Bu akşam TRT HABER'de twitter üzerinden soruları yanıtlayacak

mr.boris

Üye
Üye
mr.boris kardes bu soruna sanirim kimse net cvp veremez diye dusunuyorum.kendi sahsi fikrim olarak bin kadroya yakin 1.atamada bos kalan,atanipta gidemeyen veya ise uygunlugu onaylanmayan lise kadrosu kaldi.bunun ustune 2.atamalarda 2500de diger kurumlar kadro acsa toplam 3500 kadro olur bunun 2500den fazlasi duzmemurluk olur.mart nisan gibi tercihe cikilir haziran temmuz gibi atamalar olur.Ek atamalari 2.atamalarla birlestirseler genel omss kadrosu 10 bini bulur diye dusunuyorum.sizlerin bir ongorunuz varmi bu konuda

Ben aslında 1. atamadaki gibi alımlar olacağıyla ilgiliydi.Ama bakanımızın açıklamaları beni yanılttı.Şimdi kara kara düşünüyorum,benim lise kateografisinde ne kadar alım olacağıyla ilgili.Ben fazla miktarda lise mezunu olduğu için 3 bin 4 bin arasında alım olacağını düşünüyordum.Şimdiki açıklamalar bu rakamları yanıltabilir.Tercihların ise 2010 yılındaki kpss in 2.yerleştirmelerinden sonra olacağını düşünüyorum.Marcus un dediği gibi kasım olabilir ama 2013 ün ocak ayında da olabilir.Eğer bakanımız süpriz yapıp az miktarda da olsa kasımda atamalar gerçekleştirebilir.

marcus_oredius

Üye
Üye
ben inatla kasım olacak diyorum bilmiyorum neden.

ama şunu unutmayalım hep derim ömssde hep geç haber verilme durumunu yaşadık ya 1 hafta sonrasınaya bir kaç gün kala. neden böyle anlayamadım ben ama sanırımhalen bu şekilde devam ediyor.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Fatma Şahin engelli memur atamaları ile ilgili twitter'den açıklamalarda bulundu.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin engelli memur atamaları ile ilgili twitter'den açıklamalarda bulundu.

İşte Bakan Şahin'in o twitleri;

*Kim olursa olsun bu sosyal yardım payından eşit faydalanmasını çok önemsiyoruz.

*Engellilerin önündeki engeli kaldırmak için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığımızla güçlü bir çalışma ortaklığı kurduk.

*Engellilerin istihdamıyla ilgili olarak yeni çalışma modelleri gerçekleştirdik. Yeni bir sınav sistemi getirdik ve engelli vatandaşlarımızın kendi içinde sınav olmasını sağladık ve yerleştirilmesini başardık.

*7 bin kişinin yerleştirilmesini sağladık. Geriye kalan kadroların yerleştirilmesini de 2 yıl içinde gerçekleştireceğiz

derderbo

Üye
Üye
sn.bakan haberimi yok yoksa dalgami geciyor inatla 7bin atama gerceklestirdik diyor 5bin kisinin atanmasindan haberinin olmamasi imkansiz daha atananlar 2ay gecmesine ramen yaridan cogu isbasi yapamadi geriye kalan 2500kadro atandida bizim haberimizmi yok hayret ve ibretle aciklamalarini takip etmekteyiz milleti kandirmanin hic geregi yok trt de bu konuyla ilgili verdigi demecte yilsonuna dogru 2bin engellinin atamasi yapilacak ozaman soruyorum 7bin kisi atandiysa atanacak olan 2bin kisi 2.atamalarlami olacak cvp tabiki muallakta bu kadar plansiz ve programsiz ne bir sinav nede atama olmamistir
Gulumse hayata hanim bilgilendirmeleriniz icin ayrica tesekkur ediyorum

ervah

Üye
Üye
Ekim ayını bitti sayıyorum benimde Kasım ayı ümidim...Bekliyoruz... Bekliyoruz...Bekliyoruzzzzz....

Tekerlekli Sandalye