Fatma ŞAHİN ÖMSS'de KURA HARİÇ 7000 KİŞİ ATANACAK dedi

erolktll

Üye
Üye
arkadaşlar bakan fatma ŞAHİN trt de katıldığı nüyüteç programında atamalar konusunda en iyi şekilde çalıştıklarını adeletli bir atama olacağını ve atamada kura hariç 7 000 kişi atanacağını belirtti bakalım sonuç ne olavak

ali_aksoy26

Üye
Üye
Duyumlarima göre ruhsal ve duygusal kişiler memur olarak atanmayacakmiş.ben de ruhsal ve duygusal lisans mezunu engelliyim. Atamayacaklarsa neden ömss sinavina aldilar.almalari halinde sinirli sayidami olur. Bu konuda gerçek bilgisi olan kişilerin yorum yapmasini istiyorum.
Saygilarimla

erolktll

Üye
Üye
ben alacaklarını düşünüyorum sonuçta bu grup için ayrı bir kategori bile açılmış ama kadro sayısı için herhangi bişey diyemem dediğiniz gibi kısıtlı bir rakam olabilir diğer alanlara göre.

gulay_06

Üye
Üye
hep boş laflar öylesine konuşyor fatma şahin işte ....ruhsal ve duygusal kişiler memur olarak atanmayacakmiş öyle şey olur mu tabiki atanırlar boşuna mı sınava girdiler onlar o zaman önceden söylemeleri gerekiyordu ...

Birey

Üye
Üye
Arkadaşlar böyle söyleyenler de var, videoyu izleyemedim ama kesin olmayan, öyle konuşma sırasında bir kaç saniyede geçen bir cümleye dayanarak tüm engelli sitelerinde bu haberin yayımlanmış olmasına gerçekten üzüldüm!

Onlar zaten doğru düzgün bir açıklama yapmıyor bar biz kesin olmayan bilgilere itibar etmeyelim, engellileri germeyelim, yeteri kadar gerginiz zaten.

Beklemekten başka bir hiçbir çaremiz yok.... Benden size tavsiye her gün hergün beklemeyin artık kitap okuyun, başka şeylere odaklanın, keyfınıze bakın varsın açıklandktan 24 saat sonra haberdar olun, ne olacak? her gün beklemekten, strese girmekten daha iyi değil mi?

AxSİ

Üye
Üye
Bir taraftan da(ilkokul mezunlarını kastederek)o sayıyı artırmaya çalışıyoruz demiş videoda.bu konuşmayı by gün yapmışsa bu yonde çalışmalara girmiş olabilirler neden olmasın.Umut fakirin ekmeği:)))

abdullah 1981

Üye
Üye
hep laf hep laf .... devlet okadar adaletsiz davranıyor ki %3 engelli çalıştırma zorunluluğu diye bir şey çıkarıyor ama buna kendisi bile uymuyor sizce bu kanuna en başta devlet kendisi uysa bizim durumumuz böyle mi olur önce devlet kendi koyduğu kanuna kendi uyacak sonra özel sektöre baskı yapacak ki engellilerin istihdam la ilgili sorunları çözülsün ama devlet kendi koyduğu kanuna kendi uymazsa özel sektöre de baskı yapamıyor bu yüzden bu kadar engelli kardeşimiz bir sınava muhtaç bırakılıp umut tacir liği yapılıyor

YassaX

Üye
Üye
Arkadaşlar ; Soylentilere Çok Fazla Takılmayın ...Resmi Ağızlardan yapılan acıklamalara bakmalisiniz ... 7.000 Rakami Bakan Fatma Şahin Net olarak soyledi.. Ancak; Kesin Olarak KURA Atamaları Bu Rakama Dahil Değildir demedi ... Hakkımızda Hayırlısı Olsun

erolktll

Üye
Üye
ben okduüumu ve gördüğümü aktardım arkadaşlar inşallah doğrudur

blues

Üye
Üye
Özkan kardeşime katılıyorum

YassaX

Üye
Üye
hakkaniyet; Teşekkür Ederim :)

YassaX

Üye
Üye
ben okduüumu ve gördüğümü aktardım arkadaşlar inşallah doğrudur

erolktll; biz senin yayınladığın Video'ya veya yaptiğin yoruma bisey demiyoruz. Ben Fatma ŞAHİN'İ 8 Aydır Takip ediyorum.. Onlarca Açıklamasını buradan paylaştım.. Hatta bugün sizin Yukarıda Paylaştiğiniz Video'yu ben sizden daha önce sitede --> http://engelliler.gen.tr/f98/fatma-sahin-omss-hakkinda-aciklamalarda-bulundu-14101/ --> bu başlık altında paylaştım ve yorum yapmadım ... Çünkü ; Fatma Şahin zamaninda ; ÖSYM'nin ÖMSS 29 Nisan 2012 De Yapılacak Acıklamasından sonra bile; Sınav Tarihini Kac Kez Farklı Tarihler soyledi .. Ayrıca diğer acıklamalarında da farklılıklar oldu ... İnşallah Dediğinden anladığımız doğrudur ...

blues

Üye
Üye
Çünkü ; Fatma Şahin zamaninda ; ÖSYM'nin ÖMSS 29 Nisan 2012 De Yapılacak Acıklamasından sonra bile; Sınav Tarihini Kac Kez Farklı Tarihler soyledi .. Ayrıca diğer acıklamalarında da farklılıklar oldu ... İnşallah Dediğinden anladığımız doğrudur ...
Özkan kardeşim nezaketine hayranım...'Kac Kez Farklı Tarihler soyledi'' ''diğer acıklamalarında da farklılıklar oldu'' ''İnşallah Dediğinden anladığımız doğrudur'' ifadelerinizdeki nazik taşlamanız müthiş....

YassaX

Üye
Üye
hakkaniyet kardeşim;Duygu ve Düşünceleriniz için Çok Teşekkür Ederim ... Kategori Yöneticisi Olduğumuz icin; Örnek Olmamiz gerekir düşüncesindeyim ... O amaçladır ki ; Üslubumu mümkün olduğunca ; olmasi gerektiği gibi kullanmaya çalışıyorum.. En azindan ; Olumsuz anlamda ; kötü Uslubü olan Üyelerimize Söz Soyleme Hakkımız Olsun dimi .. Sitede Bu zamana kadar binlerce yorum yaptım, artık alıştım bu duruma .. İnşallah 7.000 Ortaöğretim, Ön Lisans, Lisans Olur, En az 3-4 binde KURA ile atama Olur ... ALLAH HEPİMİZİN HAKKINDA EN HAYIRLISINI NASİP ETSİN İNŞALLAH ...

Saygılar ...

blues

Üye
Üye
Keşke Bakanımız sen olsan kardeşim.....

YassaX

Üye
Üye
hakkaniyet; ALLAH RAZI OLSUN Hakkaniyet Kardeşim Beni Bu şekilde düşündüğünüz için... Ancak ; Politika bana göre değil ... Bende Geri Vites yoktur ve Herşeyi En açık ve Şeffaf haliyle konuştuğum için; taviz vermem gerekecektir .. Bu da bana uymadiği icin olmaz diyorum :)

blues

Üye
Üye
"Eûzü billahi mineşşeytani vessiyase"
Seni bütün ruhu canımla tebrik ediyorum....

YassaX

Üye
Üye
hakkaniyet kardeşim ALLAH RAZI OLSUN :)

YassaX

Üye
Üye
Saygıdeğer Arkadaşlar ; Çok Çok Sağlam Bir Kaynaktan Bilgi Aldım :) ---> 6998 Kişi Lisans ( Toplam 5.017 Lisans'tan ) , 1 Kişi Ön Lisans , 1 Kişi Ortaöğretim --> Toplam ÖMSS Sonucuna Göre 7.000 Engelli Ataması Olacakmış ... Bakan Fatma ŞAHİN'in Videodaki Açıklamasına göre 1 Kişi de KURA Ataması Olacakmış :) :) :)

Artık Espiri yapmaya başladım ... Traji Komik Konular ... Ne yapalim ; değişik yorumları ve bana gelen soruların okudukça şaşıyorum ...

NOT : Bu mesaj Tamamen Hayal Ürünü ve Espiri Mahiyetindedir ... Kimse bu Mesajı Ciddiye Almasin. Hep Ciddi Konular Konuşacak Değiliz ya .. Espiri yapma hakkımızda olsun dimi ama ...

Saygılar ...

V

Vijdanatilla

Guest
ozkancey; Böyle espirilerede ihtiyaçımız var... Teşekkürler... :)

Tekerlekli Sandalye