Fatma ŞAHİN ÖMSS'de KURA HARİÇ 7000 KİŞİ ATANACAK dedi

YassaX

Üye
Üye
Vijdanatilla :) Rica Ederim :)

blues

Üye
Üye
Saygıdeğer Arkadaşlar ; Çok Çok Sağlam Bir Kaynaktan Bilgi Aldım :) ---> 6998 Kişi Lisans ( Toplam 5.017 Lisans'tan ) , 1 Kişi Ön Lisans , 1 Kişi Ortaöğretim --> Toplam ÖMSS Sonucuna Göre 7.000 Engelli Ataması Olacakmış ... Bakan Fatma ŞAHİN'in Videodaki Açıklamasına göre 1 Kişi de KURA Ataması Olacakmış :) :) :)

Artık Espiri yapmaya başladım ... Traji Komik Konular ... Ne yapalim ; değişik yorumları ve bana gelen soruların okudukça şaşıyorum ...

NOT : Bu mesaj Tamamen Hayal Ürünü ve Espiri Mahiyetindedir ... Kimse bu Mesajı Ciddiye Almasin. Hep Ciddi Konular Konuşacak Değiliz ya .. Espiri yapma hakkımızda olsun dimi ama ...

Saygılar ...

Sonunda Özkan Kardeşiminde rapor oranında artış olacak sanırım..:eek:

YassaX

Üye
Üye
hakkaniyet kardeşim ; Bu açıklamalar, bu gidişat, bu süreç sonunda ; 60.367 Kisinin de Rapor oranlarının artacağı düşüncesindeyim ve ayrıca herkes baltazar formülünü de öğrenmiş olacak :) :) :)

talihsiz

Üye
Üye
Kardeşim videoyu defalarca izledim bakan şahin böyle bir açiklamada bulunmuyor...sizdemi problem var bendemi
anlamadim giddii..milleti kandirmak nekadar siradanlaşmiş....anladik diyor 7.000 kişi alacaz.ama burada demiyorki
kurra ayri /sinav ayri....Allah islah etsin ne diyim

YassaX

Üye
Üye
talihsiz ; Benim Fatma ŞAHİN'İN Videosu Hakkında Yaptığım yorum; seninkisiyle aynı.. Espiri Yorumunu demiyorum; yukarıda video hakkındaki düşüncemi soyledim...

NOT : Bu Başlığın 8. Mesajında Aynen Şu Şekilde bir yorum yaptım : """ Arkadaşlar ; Soylentilere Çok Fazla Takılmayın ...Resmi Ağızlardan yapılan acıklamalara bakmalisiniz ... 7.000 Rakami Bakan Fatma Şahin Net olarak soyledi.. Ancak; Kesin Olarak KURA Atamaları Bu Rakama Dahil Değildir demedi ... Hakkımızda Hayırlısı Olsun """

BURCUU

Üye
Üye
İnsaLLah hakkımızda hayırLısı oLur ...

YassaX

Üye
Üye
BURCUU Hanım ; Amin ... İNŞALLAH ...

YassaX

Üye
Üye
Hayırlısı Neyse O Olsun Diyelim Artık ...

YassaX

Üye
Üye
Vijdanatilla; İNŞALLAH ...

M

marcusore

Guest
benim merak ettiğim hep 60000 kişiden bahsediyoruz bu sanırım ömss sınavına katılan peki kuraya toplamda kaç kişi katıldı?

YassaX

Üye
Üye
marcusore; ÖMSS Sınavına Başvuru 60.367 Kişi Oldu ve Bu Sınav Başvurularının bitiminin ardından ayrıntılı bir sekilde acıklandı... 14 - 25 Mayıs 2012 Tarihlerinde Olan ÖMSS Kura Başvurularının İstatistiki bilgileri henuz acıklanmadı .. Bence onu da yakın bir zaman acıklarlar ... Benim Tahminim ; 20.000 Civarlarında ...

Tekerlekli Sandalye