Gıda, Tarım ve Hayvancılık Eksik Belge

mesutttt

Üye
Üye
Gıda, Tarım ve Hayvancılık korgo ile belgelerini göndereceklerin dikkatine. Ben ilk istenilen belgeleri gönderdim. Meğer daha sonra teyit edilmek üzere olan belgeleride istiyorlarmış. Benim gibi daha sonra teyit için gönderilmeyen belgeleri vakit kaybetmeden gönderin.

akoqlan

Üye
Üye
Peki siz nerden biliyorsunuz kim dedi Bakanlıgın sitesinde öyle bir duyuru var mı

YassaX

Üye
Üye
akoqlan ; İstenen Evraklar Aşağıdaki Gibidir ... Kolaylıklar Diliyorum ...

1-Nüfuz cüzdan ( T.C No Yazılı Aslı İbraz Edilecek ) Fotokopisi
2-Diploma (Aslı ile Beraber Fotokopisi- Fotokopiye Aslı Görülmüştür yapıyorlar )
3-Sağlık Raporunun Aslı ya da Aslı gibidir kaşeli olanı ya da Noter Onaylı Örneği (Raporun Aslını vermenizi tavsiye etmem )
4-Beyan Formu ( LİNKİ : http://www.memurlar.net/common/documents/4172/14082012beyanformu.pdf )
5-Mal Bildirim Beyannamesi
6- 6 Adet Fotoğraf
7-Adli Sicil Kaydı
8-Askerlik Terhis Belgesi Ya da Muaf Belgesi Ya da Askerlikle ilgili Yazı .

Ayrıca ; Tarım Bakanlığı'ndan ÖMSS açıklaması Konu Başlığı ile LİNK'TE Daha Fazla Detayları bulabilirsiniz :

LİNK : http://engelliler.gen.tr/f98/tarim-bakanligindan-omss-aciklamasi-15267/

Saygılar ...

mesutttt

Üye
Üye
akoğlan istenilen tüm belgelerin hepsini bir kalemde istiyorlar. Daha sonra teyit edilmek üzere istenen belgeleride istiyorlar ona göre hazırla kendini.

akoqlan

Üye
Üye
anlamadım teyit edilmek üzere istenen belgeler neler ve ne zaman göndercez ayın 24 ü ne kadar mı yine aynı belgeleri göndercez?

marcus_oredius

Üye
Üye
akoğlan eğer daha sonradan teyit edilecek belgeleri benm gibi sende verdiysen o zaman beklemekten başka irşey yapmayacaksın ayı 27sinde sana verilen telefon numarasını arayıp duracaksın.

marcus_oredius

Üye
Üye
bu arada aklıma geldi arkadaşlar hepimiz bir seferde aramayalım bir proğrama oturtalım sırayla arayıp sonuçu buraya koyalım

droppar

Üye
Üye
Selam arkadaşlar, Evraklarımı elden teslim ettim... Mal bildirim beyannamesini doldurdum (Zaten Üzerime bişey yok Kurumu: Görevi: ve Kimlik bilgilerini doldurdum) ama arkadaki "Bildirim Sahibinin Adı: Soyadı: Tarih: İmza:" farkedemediğimden Ad, soyad, Tarih, ve İmzamı atamadım bir sorun teşkil edermi bu durumda ne yapmam gerekir...

marcus_oredius

Üye
Üye
bildiğim kadarıyla önemli bence bayram sonrası çarşamba hemen ara ve haberdar et.

droppar

Üye
Üye
bildiğim kadarıyla önemli bence bayram sonrası çarşamba hemen ara ve haberdar et.

haberdar etmem bişey değiştirir mi yani tekrar gidip yeniden mal bildirim beyannamesi vermelimiyim yada aynı evrağı imzalamalımıyım sonuçta adanadan gitmem gerekecek

marcus_oredius

Üye
Üye
ence sen önce bir ara eğer onlar gerekmez derse rahatsın en kötü ihtimal faks cek diyebilirler. kötünün kötüsü gel derler.

droppar

Üye
Üye
evet, dediğiniz gibi öyle yapmam daha iyi olacak teşekkürler...

marcus_oredius

Üye
Üye
birşey değil kusura bakma hepimiz için bu bir ilk bizde tam işleyişi bilmiyoruz. ama öğrenebildiğimiz herşeyi paylaşmaya çalışıyoruz

droppar

Üye
Üye
kusura bakmak haddim değil fazlasıyla yardımcı oluyorsunuz teşekkürler forumdan çok şey öğrendim ...

Tekerlekli Sandalye