Gülme, yan etkisi olmayan yatıştırıcı bir ilaçtır.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
bebek_resimleri_bebek_6.jpg

Bu sitedeki her üye de başka bir şeker :) selam gülmeyi başaran şekerler :)

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
kaanil_134251649120.jpg

Ben gülmesini öğrendim :) başardım işte :)

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Gülmek, bilinenin aksine yüzdeki kırışıklıkların oluşmasını önlemektedir..

gulmek.jpg

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
g%C3%BClmek-yasak.jpg

Güçlü olmak , bazen boş kalan bir çerçeveden bile hayata gülümseyerek bakabilmektir.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
post2311104797258qb.jpg

Gülmek insanın ömrünü uzatır :)

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
84617.jpg

Dünya güzeli olmamı gülüşüme borçluyum :)

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
engelsizdunyam_bayram_ekart.jpg

Hepiniz ama hepiniz engelsiz bir dünyanın hiç solmayacak güllerisiniz. Siz güldükçe yüzünüzde güller açmaya devam edecek. :)

sinandeniz

Üye
Üye
ivitttt bayenlerin bir farkındalığı daha bu gülme terapistinde ortaya çıkmış oldu bayenler gerçektende yaniii bir koptularmı mazallah dağlara taşlara hahahahaha huuuuhahahaha gibilerinden gülüyorlar birde bu konuyu okuduktan sonra kendi açımdan şöleeee bir düşündüm acaba dedim bende de söylenen etkiler belirtiler varolmuşmumu gibi gibi düşündümmmm sonuç olarak İVİT bendede olmuş :) şöyle bir doğduğumdan buyana hayatımda olanlara gelenlere gidenlere bakıyorum demekki ayakta durmammın sebebi ALLAHA şükür gülmek pozitif olmakmış e yani şimdi ben beni tanıdığım için herzaman her an ben benim yanımda olduğum için başıma geleni gideni biliyorm o yüzden yani bikere bağışıklık sistemim süpper sonracıma hemen toparlanma yeteneğim var ııımmm sonracımaaaaa hıh birde ALLAHA şükür ne zorlukları ne sıkıntıları teyet gibi gibi geçirdiğimde çok olmuşturr yaniiii buda demek oli kiii doğru yoldayım tam gaz devam ;)

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
:) Maşallah sinandeniz, hem de 41 kere maşallah diyesim geldi sana arkadaşım. Aynen doğru yoldasın ve bir ömür boyu hep gülerek hayata doğru yolda ilerlemen dileğimle,

sinandeniz

Üye
Üye
çok tşk ederim elma ağacı arkadaşım çok naziksin aynı dilekler de benden sana hı birde hiç istanbullu arkadaşım olmamıştı sende istanbullusun galiba neyse benden büyüksen ALLAH seninde güldürsün hep benden küçüksen arkadaşım inş hepbirlikte cümbür cemaat hep karşılıklı gülüşürüz umarım :D

Fulya

Üye
Üye
ben de çok gülerim. Gülümsemek bana göre de dünyanın en güzel kavramlarından bir tanesi : )
bol bol gülümsemeyelim...

yağız1

Üye
Üye
Bizim milletimizin asık yüzlü olması bile bir hata, gülmemiz için sadece fıkralarımız yeter... Memleketimin bizzat kendisi mizah yüklü nasrettin hocamı dersin karadeniz fıkralarımı dersin, erzurum kayseri her neresinden bakarsanız bakın olmadı akşam gün boyu yaptıklarınıza bakın kendinize güleceksiniz...
Yüzünüzden gülücükler eksik olmasın....:)))))))))))

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
gülmenin ayarınıda iyi ayarlamak lazım fazlası zarar...........durmadan gülerseniz bu seferde deli damgası yerseniz

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Daha çok gülümsemeniz için sebepler

Gülmenin herkese yakıştığı bilinir, peki hakkında pek de bilinmeyen 10 gerçek nedir?

daha-cok-gulumsemeniz-icin-sebepler-2349621.Jpeg

Kadınlar erkeklerden daha fazla gülümser.
Genellikle kadınlar erkeklerden daha fazla gülümsüyor. Ancak aynı iş yerinde çalışan erkeklerin de kadınlar kadar gülümsediği tespit edildi. Nedeni de aynı sosyal rollere sahip olan erkeklerin kadınlardan etkilenmesi… Ayrıca erkek çocuklar kız çocuklara göre daha az gülümsüyor ama daha fazla göz kontağı kuruyorlar.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Gülümsemek makyajdan daha çekicidir.

Yapılan bir araştırmaya göre erkeklerin %69′u kadınların gülümsemelerini makyajlı olmalarından çok daha çekici buluyor.

daha-cok-gulumsemeniz-icin-sebepler-2349625.Jpeg

Tekerlekli Sandalye