Haberlerde bakım maaşi

Elif altin

Üye
Üye
Biraz önce Fox TV de izledim engelli bakım aylığı almak için evde sigortalı olmayacak engelli üzerine araç olmayacak gibi şartlar söylediler. Eğer olursa maaşın kesildigini dediler. Biriyle röportaj yaptılar ev arabası var diye bakım maaşı kesilmiş. Bu dogrimu sizce? Ev araba olunca engelli birey iyileşiyor mu bunu anlamış değilim. 2 ay önce maaşlar kesilecek önceden bu maaş mi vardı diyen arkadaşlar. Saolun gerçekten.diyecek başka bişey diyemiyorum.

septik

Editör
Editör
Hatırlarsanız, geçenlerde evde bakım yönetmelik değişikliği yapılmıştı. Sizin yukarda bahsettikleriniz hakkında herhangi bir değişiklik olmadı, niyetleinnde bakım maaşlarını kesmek, alan sayısını azaltmak olsaydı yönetmeliğe maaş almayı zorlaştırıcı bir kaç madde eklerlerdi.

Kolay kolay başka bir değişiklik olmaz diye düşünüyorum şuan yasal hakkınızdır, yasalarcada güven altındasınız.

Elif altin

Üye
Üye
Hatırlarsanız, geçenlerde evde bakım yönetmelik değişikliği yapılmıştı. Sizin yukarda bahsettikleriniz hakkında herhangi bir değişiklik olmadı, niyetleinnde bakım maaşlarını kesmek, alan sayısını azaltmak olsaydı yönetmeliğe maaş almayı zorlaştırıcı bir kaç madde eklerlerdi.

Kolay kolay başka bir değişiklik olmaz diye düşünüyorum şuan yasal hakkınızdır, yasalarcada güven altındasınız.
Teşekkür ederim septik bey Fox TV haberini izlerseniz neden sinirlendiği mi anlarsınız o yüzden yazdım saolun

veli 1500

Üye
Üye
Fok tivi ingilizlerin inanmayi

Tekerlekli Sandalye