Hakem hastanesi maskaralığı?

orhanyalçın

Üye
Üye
merhaba....ben 12/05/2010 yılında yüksekten düşme sonucu T3 fraktür tanısı ile T1 T7 orta hat inzisyonlaT1 T2 T5 T6 T7 pedikülelesine monoaksial 4,5*40 mm boyutlarında10 adet vida ve 1yan bağlayıcı platin omugama yerleştirildi.kazadan sonra status tabloda epilepsi nöbetleri başladı.tedavim hatay m.k.ü arştırma uygulama hastanesinde yapıldı halen tedavim sürmekte.28/10/2010 tarihinde kazanın yarattığı özrü öğrenmek için kişisel olarak sağlık raporuna başvurdum.sonuç nöroloji yüzde 40 beyin cerrahi ki omurga ameliyatımı yapan doç.dr un yazdığı hastada T3 T4 torakal vertebralarda yüzde 55 tenfazla kırık tablo 1,3 e göre %28 %28 %16 tüm özürlülük oranı baltazar formülüne göre %56 dır.raporun toplamı %74 sürekli.daha sonra kalp hastalığım ve astım hipertansiyonum için hatay il sağlık müd.itiraz ettim.il sağlık müd.iskenderun devlet hastanesine sevk etti.beyin cerrahi ünüversitenin verdiği rakama mutabık kaldı %56 nöroloji hiç bir tetkik yapmadan %20 kardiyoloji 20+30 göğüs hastalıkları %20 toplamda %83 sürekli ve 2022 den yararlanır.ortepedik ve kronik gruba dahil etti.2 rapor arsında farklılıklar meydana geldiği için hakem hastaneye sevk etti.adana numune araştırma hastanesi beyin cerrahi ile nöroloji doktorları herhangi bir tetkik yaptırmadan ve elimdeki mkü tıp fakultesi hst sinde almış olduğum 50 ye yakın mr bt tomografi epikriz formlarını daha önce aldığım raporlarımı sunmama rağmen dikkate almadan çalışma gücü kaybı oranını %53 e indirmiştir.hakem hastane olduğu için itiraz edemiyorum.1.5 yıldır çalışamamaktayım.tek başıma bir yere gidemiyorum.banyomu ve diğer ihtiyaçlarımın bir kısmını tek başıma yapabiliyorum.iskenderun devlet hastanesi nöroloji dr salahattin gür .yüzüme karşı buraya neden geldin deyip üniversitenin verdiği oranı vermeyeceğim dedikten sonra tetkikler için kliniğe yatırılıp nöbetlerimin gözlemlenmesi talebinde bulundum ve reddedildi.mağdur edildiğimi düşünüyorum.bana yol gösterin saygılarımla orhan yalçin

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Yapacağınız tek şey dava açmak. Bunun dışında yapılabilecek bişey yok malasef...

Tekerlekli Sandalye