Hangisi Rüya Olmalıy Dı?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Öykünün adı: HANGİSİ RÜYA OLMALIY DI?

OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yazar: Fikri Çakır

14 ağustos 1981 de doğdum . İlk okulu kovanlı köyü ilkokulunda, orta okulu Çaka-Çaytepe lisesi orta kısmında okudum. 1995-1999 yılları arasında Ordu Teknik ve endüstri meslek lisesi elektronik bölümünde okudum. 1999 yılında Abant İzzet Baysal üniversitesi düzce meslek yüksekokulu kontrol sistemleri bölümüne başladım. Fakat bir buçuk ay sonra Düzce depreminde okulumuz yıkıldı ve 8 ay ara verildi. Bu arada yurtdışı çalışan gemilerde kamarotluk yaptım. İtalya ve Romanya ya gittim. 8 ay sonra okul açılınca devam ettim . 2002 yılı kasım ayında askere gittim.

2004 yılında bir fabrikada işe başladım. Aynı yıl ayrılıp elektrik işi yapmak üzere bir tünel şantiyesinde işe başladım. Bu şantiyede çalışırken sara krizleri geçirdiğim için işten ayrıldım. Köyüme geri dönüp küçük bir iş yeri açıp mesleğimi devam etmeye başladım. Ama kısa süre sonra işi batırıp bikaç işe girdim çıktım. Enson 2008 yılı mayıs ayında Y-AK Telekom şirketinde tekniker olarak işe başladım. 3 ay sonra ağustos ayının 1 sinde izin alıp köye geldim. 2 sin de komşuya yardım ederken direkten düşüp , omurgam kırıldı. Yanlış ilk yardım sebebiyle omuilikte kesi oluştu ve engelli kaldım. O tarihten beri engelliyim ve evdeyim.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
:) ellerinize , emeğinize sağlık,

En güzel rüyalarınızın gerçek en can sıkıcı gerçeklerinizin sadece rüya olması dileklerimle,

Keşke Ali'nin rüyası gerçek olsaydı demekten kendimi alamıyorum...tebrikler...

Tekerlekli Sandalye