Hasta bezi ile ilgili sorularım.?

Alina

Üye
Üye
Öncelikle herkese merhaba.Soruma yanıt ararken sitenizi buldum ve aranıza katıldım.Ben hasta alt bezi almak için bugün rapor aldım.Ancak bundan sonra ne yapacağımı bilmiyorum. Doktor reçete yazıyormuş ama devlet 30 tl lik bir kısmını ödüyormuş.Her ay Fındıkzade gidip fatura götürmek gerekiyormuş.Her görüştüğümüz yer ayrı şey dedi.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Reçeteyi yazdırdıktan sonra ne yapmam gerek? Faturayı nereye vereceğim?Geri ödenen parayı ne zaman neteden alacağım?240 adet bez fiyanın hepsi ödeniyor mu yoksa dedikleri gibi 30 tl si mi?

MELEKDERYA

Üye
Üye
Sağlık güvencesi emekli sandığı olanla diğerlerine göre ödemeler değişiyor,ben sizi benim medikalcime yönlendireyim onlar size yardımcı olur,bilgi verirler Togragrup Medikal Cem Bilen 05066494300,arayın,onlar sizi ararlar,umarım faydası olur..

sinandeniz

Üye
Üye
herhangi bir devlet hastahanesinden alınmış rapor ve reçete ile birlikte herhangi bir medikalden bez alabiliyor mesela adanada rapor ve reçete ile medikalden alabiliyosun yanlış değilsee 75 TL diye biliyorum karşıladığı miktar yeşilkartlı hastalardan adanada bu şekilde oluyo

İskender Durgun

Üye
Üye
SGK mu 240 adet hasta bezi için ödediği miktar piyasanın altında bir ücret ödemektedir. Bağlı bulunduğunuz kuruma giderek ne kadar ücret ödediğinizi öğrenebilirsiniz. Medikalciler yoluyla almanızı tavsiye ederim ( gerçi medikalciler recetenizdeki miktarda hasta bezi vermezler. Çünkü piyasanın çok altında bir fiyat uyguluyor SGK mu). Ama rahat edersiniz bütün işlemleri medikalciler takip eder, sizin kafanız rahat eder.

mehmet136

Üye
Üye
%100 destek

şirketimizce temin ettiğimiz hasta alt bezlerimizi devlet geri ödeme kapsamında %100 geri ödeme kapsamaktadır,yani sizin + bir fiyat ödeminize gerek yoktur.kapıya kadar teslim..
bizi arayın,yada çagrı atın biz sizi arayalım bilgi alın.
tel:0506 709 71 42

Tekerlekli Sandalye