Hastane yanlış mı yaptı?

vidi6742

Üye
Üye
Merhaba ehliyet almak için aile hekimliği gittim hastaneye yönlendirdi. 2 tane doktor nöroloji ve ortopedi. İlk başta ortopedi gittim. Ortopedi nöroloji doktoru git ondan sonra bana gel dedi. Nöroloji doktoru gittim komisyona sevk dedi. Ondan sonra ortopedi gittim hocam nöroloji doktoru komisyona sevk verdi dedim. Tamam dedi benim yapacak bişey yok dedi kağıt falan vermedi nöroloji zaten komisyona sevk verdi ortopedik bir durumun yok dedi. Peki buradan bir sıkıntı çıkar mı ortopedi kağıt falan vermedi sıkıntı çıkar mı?
Teşekkürlet

İsen Buga

Üye
Üye
he... yanlış yaptın...
İl Sağlık Müdürlüğüne git ve dilekçe ile o raporu iptal ettir.

vidi6742

Üye
Üye
Merhaba ehliyet almak için aile hekimliği gittim hastaneye yönlendirdi. 2 tane doktor nöroloji ve ortopedi. İlk başta ortopedi gittim. Ortopedi nöroloji doktoru git ondan sonra bana gel dedi. Nöroloji doktoru gittim komisyona sevk dedi. Ondan sonra ortopedi gittim hocam nöroloji doktoru komisyona sevk verdi dedim. Tamam dedi benim yapacak bişey yok dedi kağıt falan vermedi nöroloji zaten komisyona sevk verdi ortopedik bir durumun yok dedi. Peki buradan bir sıkıntı çıkar mı ortopedi kağıt falan vermedi sıkıntı çıkar mı?
Teşekkürlet

he... yanlış yaptın...
İl Sağlık Müdürlüğüne git ve dilekçe ile o raporu iptal ettir.
Peki dün gittim bugün o kağıtı alabilirmiyim

İsen Buga

Üye
Üye
geri vermezler

sana soru: rahatsızlığınız nedir?

vidi6742

Üye
Üye
Sağ tarafta kol bacakta kasılma abi simdi gidecem iptal ettireceğim ama bidaha 110 tl vereceğim

İsen Buga

Üye
Üye
sadece kasılma mı?
Nöroloji doktorumuz sizi incelemeden karar vermiş. Bu durumu söyleyin...
İptal dilekçenizi oradaki memur ile birlikte yazın. İptal ettir yada sildir...

Yeniden rapor çıkaracağınızı söyleyiniz. 110 lira gitti maalesef... Geri alınabilir mi bilmem birileri almış sanki..

vidi6742

Üye
Üye
Yeni raporu il sağlık müdürlüğü de alacağım

İsen Buga

Üye
Üye
hayır
hastanede yeniden muayene olacaksınız sil baştan...
ben olsam sağlık ocağındaki hekime nöroloji yazma derim.

vidi6742

Üye
Üye
Abi benim hayatım nöroloji de geçti beyin damar pıhtısıdan sonra oldu eğer abi sil baştan yapacaksak hastaneye sikayet ederim ben bidaha 110 tl veremem kendi hatalar kendileri düzelecek

İsen Buga

Üye
Üye
Abi benim hayatım nöroloji de geçti beyin damar pıhtısıdan sonra oldu eğer abi sil baştan yapacaksak hastaneye sikayet ederim ben bidaha 110 tl veremem kendi hatalar kendileri düzelecek
O zaman o rapora itiraz edeceksiniz... (il sağlık Müdürlüğüne dilekçe yazıp ilgi rapora itiraz edeceksiniz; memur abiler ablalar yardımcı olur)...

Seni HAKİM hastaneye yönlendirecekler (başka il yada ayni il farklı hastane) gidip sil baştan muayene olacaksınız... Gün ve saat verirler gider muayene olursunuz...

HAKİM hastane kararı kesindir. Senato toplanacak senin raporunu muayene sonuçlarını inceleyecek (bazende muayene olmadan raporları inceleyebilir - muayene olmadıysanız doktor sallamışsa o başka)

Sonuç sana bildirirler.

Bunun için sabr gerekiyor...
Raporu sildir dememin sebebi sil baştan kolay olur demek istedim. Karar sizin tabii ki..

Tekerlekli Sandalye