Hepatit B'den dolayı askerlikten muaf oldum. %15 Rapor verdiler.!

gameover@güzelim

Üye
Üye
askerliğimin 5ci ayında hepatiti b den dolayı cürük raporu aldım özürlü raporu için başvurdum yüzde15 verdiler bu oran hiç bi işe yaramaz ama başvurduğum işlerden hep olumsuz karşılık aldım bizim hiçbi hakkımız yokmu bu konudan müzdarip bircok kişi olduğu malum ama bu konuya el atan yok sesimizi duyurabileçemiz yerler varmı lütfen yardım .bu konudan madur olan arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum

Parmaksız

Üye
Üye
Kardeş benim bildiğim %40'ın altındaki hiçbir özürlülük oranı işe yaramıyor.

gameover@güzelim

Üye
Üye
işte bende onu diyorum özürlümüyüm değilmiyim değilsem ozaman ben niye iş bulamıyom bulsamda ya sigortasız olcak yada dandik bi işte hakkeniyetmi bu sizce iyi bi işim olsun diyosun ii biyere başvuruyosun sen hastasın:(((

F

Fırtına

Guest
selamlar gameover@güzelim,

engelli insanların, en çok muzdarib olduğu konulardan biri..dir; sağlık raporu.!!! dediğin gibi; ben; engelli miyim, değil miyim.?! belli değil.. araf'ta bırakıyorlar.!!! daima savunurum; ağır özürlü/hafif özürlü kavramı çıksın aradan.!!! ''engelli misin.?'' engelimin türü ne olursa olsun ''evet engelliyim..'' bitti.!!!

''engellisin..'' derler, iş vermezler.. öte yandan ''ben engelli imişim iş vermiyorlar, öyleyse rapor verin, engelli kadrosundan işe girelim..'' derler, bu sefer de ''sen sağlam!sın, sana rapor veremeyiz..'' derler.!!! engeli ne olursa olsun, tüm engelliler ''engelli haklarından..'' yararlanmalı bence.!!!

gameover@güzelim

Üye
Üye
fırtına hanım ilgi alakana tşkler bunun bi cözümü olması lazım gercekten cok mağdur insan var

F

Fırtına

Guest
bunun bir çözümü olması lazım, gerçekten çok mağdur insan var..............olmaz mı.. bunca mağdur insanları; devletin, milletin gözü görmüyor mu.?! görüyor.!!! niçin hala bir çare bulunmuyor.?! aklım almıyor şiiranne.!!! bu konu da bende (kızım adına..) mağdurum arkadaşım.. engelli bir çocuğum var; devlet ve millet nazarında; işlerine gelince engelli oluyor, işlerine gelmeyince engelsiz oluyor.!!! işte ele.!!!

Tekerlekli Sandalye