Hukuki Yardım Talep Edenler

yasarmaral

Üye
Üye
Herkese Merhaba,

Foruma üye olma amacım engelli vatandaşlarımıza hukuki anlamda yardım sağlamaktır. Her türlü hukuki sorunlarınızı danışarak, hak kayıplarınızın önüne geçmek amacındayım. Engelli akrabam olması dolayısıyla durumu bildiğim için, yaşanan sorunların önüne geçmek için elimden geldiğince yardımcı olacağım.

Hiçbir şekilde ücret talep etmeyeceğim. Her anlamda size yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım. Lütfen mail yoluyla ulaşınız.

Saygılarımla
Yaşar Maral

yasarmaral@yahoo.com.tr
ymaral@yttlaw.com

VSA

Üye
Üye
Öncelikle duyarlılığınız için içtenlikle teşekkür ederim,içinden çıkamadığım ve tavsiyelerinize ihtiyacım olan durumumu belirtir mail attım adresinize,

mesut1357

Üye
Üye
Arkadaşim sana mail atmak istiyom sayfa bir turlu açilmiyor ben sgk ya itirazda bulundum ret cewabi alirsam mahkemeye dava açacam acaba neevraklar goturebilirim avukat tutmam gerekir mi tutmasamda olur mu nasil kazanabilirim lutfen burdan yardimci ol sana bi turlu mail atamiyom

SM-J200F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Levent Nayci

Üye
Üye
Herkese Merhaba,

Foruma üye olma amacım engelli vatandaşlarımıza hukuki anlamda yardım sağlamaktır. Her türlü hukuki sorunlarınızı danışarak, hak kayıplarınızın önüne geçmek amacındayım. Engelli akrabam olması dolayısıyla durumu bildiğim için, yaşanan sorunların önüne geçmek için elimden geldiğince yardımcı olacağım.

Hiçbir şekilde ücret talep etmeyeceğim. Her anlamda size yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım. Lütfen mail yoluyla ulaşınız.

Saygılarımla
Yaşar Maral

yasarmaral@yahoo.com.tr
ymaral@yttlaw.com
Selamlar önceliklekle ilginizden dolayı teşekkür ederim ben bir engelliyim 2009 yilinda iş kazası gecirdim. 29 ay istiratli kaldim ayağım ve belim kırık. Şu an belimde 8 kanca ve ayagimda kisaldi. İş yerinde calismaktayim. 10 yıl sürem bitmesine az kaldi. Beni çağırıp ta hic gorusmediler hic yardimci olmadilar 29 ay cok zor günler gecirdim eşim ve çocuklarım hic bir sekilde maddi manevi yardımcı olmadilar avukatlara gidiyom her kez fakli farkli bir seyler söylüyor ne yapacam bilmiyorum bana yardim edecek bigi verecek kisilerden yardim bekliyorum.

LG-H818 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Levent Nayci

Üye
Üye
Herkese Merhaba,

Saygılarımla
Yaşar Maral

yasarmaral@yahoo.com.tr
ymaral@yttlaw.com
Size nasil ulaşacağız sayfaniza bir türlü giremedik.sizeden bilgi almam lazim

LG-H818 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye