İç hastalıklarından alınan rapor oranlarının birleştirilmesi?

HakanK

Üye
Üye
Slm arkadaslar lösemi tedavısı gorup nakıl oldum..LÖSEMİLER a- Akut lösemiler 1-Tam Remisyonda(Remisyon Sonrası 5.yıla Kadar) %30 ..2-Tam Remisyonda(Remisyon Sonrası 5.yıldan Sonra)%10 ...3- Tedavisi Devam Eden Olgular %70 ...4-Remisyona Girmeyen %90...Doktorum 1 dekı %30 ve 3 tekı %70 yuzdesını sadece ıc hastalıkları bolumunun ıcıne yazdı dıger muayne oldugum bolumlere karısmadı yanı bU bolumlerın % desı Ayrı sayılmaz bence yanılıyormuyum? ötvsiz arac almak ıcın ıstedım % 90 olmama ıhtımalı olsa soylemezmıydı sızce bosuna ugrasma dıye..lutfen konu hakkında bılgısı dusuncesı olan sayın yonetıcı ve arkadaslar yardımcı olun lutfen...Yanı kısacası demek ıstedıgım ıc hastalıkları bolumune 2 ayrı yuzdelık verıldıgınde bunun toplamı %90 mı olur yoksa farketmeksızın baltzhard cetvelıne goremı hesaplanır...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Birden fazla hastalık için verilen tüm oranlar "baltazar formulüne" göre toplanır.
Tam olarak bunu sormak istediniz sanırım. Yanlış anlamışsam konu altında belirtiniz lütfen...

HakanK

Üye
Üye
O zaman rapor oranı % 90 ın altında olucak galıba..Ben ötv ındırımı ıcın basvurdum onumuzdekı hafta heyete gırecegım bosuna para yatırmısım valla..

HakanK

Üye
Üye
Daha once %70 raporum vardı..sımdıde basvurdum ama tekrar rapor almak ve heyete gırmek ıcın hastane veznesıne 110 tl yatırdık..acaba ortopedık engelım yok dıyemı aldılar o parayı?

HakanK

Üye
Üye
Ötv indirimi için istedıgımden dolayı ozel ıstege gırıyormus duydugum kadarıyla o yuzden gerı alamazsın dıyolar..

HakanK

Üye
Üye
Birde benım bı arkadasımın nakıl olmadan oncekı raporu %91 fakat raporun altında evde bakım maası ıcın alındıgı yazıyor..o raporu ötv ındırımı ıcın kullanabılırmı yoksa alttakı evde bakım maası yazan yere ötv ındırımı ıcın yazdırması şartmı ?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Rapor oranı %90 ve üzeri olanlar için ayrı bir ibare gerekmeksizin rapor oranı ötv indirimi tek başına geçerlidir.

Tekerlekli Sandalye