İkametimin bulunduğu ilden başka bi ilde rapor alabilirmiyim?

kenan06

Üye
Üye
merhaba ben askerlikten muafim askeriyenin raporunda sag brakiyal pleksus lezyonu teshisi konuldu kolumda agri,hareket kisitliligi,omuz dusuklugu,bilegimi ceviremiyorum,sikayetlerim var askeriyenin verdigi raporla 2.2011 tarihinde ankara yildirim beyazit devlet hastanesine basvurdum bana hicbir tetkik yapilmadi sadece muane ettiler askeriyenin raporuna gore duzenlendi oran olarak % 26 dendi bende almadim ben kamuda ise girmek icin istiyorum tekrar yeni bir rapor icin basvurabilirmiyim ANKARA/SEREFLIKOCHISARDA ikamet ediyorum aksaraydan rapor alabilirmiyim tesekkurler.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
İkamet ettiğiniz il sınırlarında bulunan hastanelerden sağlık kurulu raporu almalısınız diye bir kural yok. Sağlık kurulu vermeye yetkili tüm hastanelerden alabilirsiniz.

kenan06

Üye
Üye
cevabin icin tesekkurler halil abi benim ozurlu raporumu askeriyenin raporuna gore belirlediler askeri rapordada pek sikayet belirtilmedi yaziyor ancak benim soylediklerimi dikkate almadilar biz bu rapora gore degerlendiririz dediler yeniden rapor almaya gittigimde dirsegimde ve omuzumda agri var bunlari belirtsem faydasi olurmu? eski raporuma itiraz etmedim yeni rapor almamda bir sorun cikarirmi? sol bilegim dusmem sonucu catlak olustu agir seyler kaldirdigimda agriyor bilegim bunu soylememin oranda faydasi olurmu?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Tüm rahatsızlıkları belirt. Ve ilk raporu almanın üzerinden kaç ay geçti?

kenan06

Üye
Üye
yildirim beyazit hastanesine 2011 subat ayinda ilk rapora basvurdum cevaplarin icin cok tesekur ederim abi

Tekerlekli Sandalye