İki buçuk yıldır 2022 engelli maaşım bağlanmadı!

Himen

Üye
Üye
tam tamına 2.5 yıl önce 2022 maaşı için başvuruda bulundum. evraklarım 5-6 ay defterdarlıkta bekletildi. biz evrakların ankaraya gönderildiğini sanıyorduk ama daha sonra defterdarlığa sorduğumuz da evrakların hala ankaraya gitmediğini öğrendik neden bu zamana kadar gitmedi diye sorunca ordaki memur kardeşime 2022 evraklarını belli bir sayıya ulaştığında yolluyoruz demiş nese 5-6 ay defterdarlıkta bekleyen ankaraya gitti ama 2 yıldırda ankaradan haber yok.
evrak takip sitesinde sorgulama yapıyorum evrak işlemde diyor. nasıl bir işlemdir bu 2 - 3 yıldır bitmiyor.
bu durum sadece banamı özel bilmiyorum daha önce bu kadar uzun sürede 2022 engelli maaşı bağlanmayan varmıdır acaba?
bu durumda benim yapacağım bir şey var mı?
bi yerlere dilekce vermek gibi?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Hangi şehirdesiniz ki bu kadar evrak falan biriksin göndereceğiz dediler hayret birşey yani, evraklarınızın bu kadar uzaması tamamen malmürlüğünün ihmalinden kaynaklanmıştır, SGK' işleme almışsa eğer merak etmeyin en kısa sürede iş sonuca gider, evraklar için dilekçe yazmış olsak bile işlemde diye yanıt alırız o yüzden dilekçeye gerek yok bir kaç daha bekleyelim sonuçlanacağını düşünüyoru, bu arada bu uzun süreli bekleyişin toplu paranıza yansıyacağını unutmayın.

Tekerlekli Sandalye