İkinci el Meyra Optimus arıyorum

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Merhaba arkadaşlar,

İkinci el meyra optimus marka akülü sandalye satın alacağım. Satın alacağım sandalyenin "hiç bir arızasının olmaması gerekmektedir." İkinci el sandalye satanlar, veya satış yapmayıp kendi sandalyesini satmak isteyenler konu altına yazabilir yada bana özel mesaj yoluyla ulaşabilirler....

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Baktım kimseden ses çıkmıyor bende alıverdim gari. :)

meyra-optimus1.jpg

murat tarsuslu

Üye
Üye
kaç paraya aldınız bu cihazı? ayrıca ikinci el olması beni tedirgin ediyor. ya ciddi bir arıza yapmışsa geçmişte vb. gibi..

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Ben piyasafiyatının çok çok altında aldım. Meyra optimus 1 marka araçların ikinci elleri 5,5 - 6 bin tl arası değişiyor. 6,500 tl isteyende var. Ben 3.850 tl ye aldım. Evet aracın 2. el olması insanı ister istemez tedirgin ediyor. Satıcıyla konuştum. Güvenilir geldi. Kendisi emekli br astsubay. Kızı için almış aracı araç ev içi kullanıma fazla elverişli olmadığından ve çocuğun yaşı küçük olduğundan 2 yıldır doğru düzgün kullanmadıklarını söyledi. Söyledikleride doğru çıktı. Her halinden aracın fazla kullanılmadığı belli.

Araçtan yağsızlıktan arka tekerlerden ses geliyordu. Oraları yağladık oda kesildi. Şimdilik hiç bir sorunu gözükmüyor. İnşallah hiçte gözükmez. :)

murat tarsuslu

Üye
Üye
güle güle kullanın..

Tekerlekli Sandalye