İlaç yardimi

akk 53

Üye
Üye
Arkadaşlar ben 2014 de bobrek nakli oldum istambul da rize de yasiyorum 3 ayda bir kontrole gidiyorum yol masraflarimive ilaç masrafını sosyal güvenlik karşılıyorum otv indirimli araç aldım ve yardım kesildi ne yapa bilirim

SM-A700F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

septik

Editör
Editör
Sanırım 3 ayda bir ödenen 2022 engelli maaşı alıyordunuz, malesef 2022 aylığı muhtaçlık sınırı altında bir geliri yani yaşadığı hane gelir toplamını hanede yaşayan kişi sayısına bölümünde 423 tl nın altında bir gelire sahip olanlara veriliyor siz ve diğer 2022 alanların geliri bu kadar düşükken sıfır araç almanın mümkün olmayacağını düşünüyorlar ve maaşlarını kesiyorlar.

septik

Editör
Editör
144 Nolu ücretsiz hattı aramanızı tavsiye ederim, hafta içi mesai saatleri arasında görüşebilirsiniz.

septik

Editör
Editör
Rica ederim, sounucu kesilme sebebine bağlı sebeb ortadan kalkınca tekrar ödeme yapılabilir,144 de tüm sorularınızı rahatça sorabilirsiniz, yalnız 2022 maaşı alanlar sıfır araç almaları halinde geçmiş örneklere bakarsak maaşları kesiliyordu şimdi 144 resmi kurum sizin araç aldığınızı söylemeniz veya orada bilgilerinizde görmeleri halinde maaşınız riske girebilir diye düşünüyorum tercih size kalıyor.

Tekerlekli Sandalye