İlk kez 2020 yılında engelli raporu aldım

Yokiyok

Üye
Üye
2 yıllık verilmiş şizoaffektif yazılmış normalde bipolar bozukluk hastasıyım çok bilenler bildiklerini saklasınlar. Sadece şunu soruyorum 2 yıl sonra ben engelli olmuyor muyum. Tekrar çıkartırmam mı gerekiyor yoksa öylece kalsa olur mu.ve e devlet te engelli raporum yok sadece sağlık kurulu raporu kısmında 2 yıllık şizoaffektif bozukluk tanısı var

E.DEMİR

Üye
Üye
2 yıl süreli verilmiş raporun 2 yıl sonunda süresi biteceği raporunuz geçersiz olacak ve engelli olmuyorsunuz süresi bittiği için . Tekrar çıkarmanız gerekecek

Yokiyok

Üye
Üye
2 yıl süreli verilmiş raporun 2 yıl sonunda süresi biteceği raporunuz geçersiz olacak ve engelli olmuyorsunuz süresi bittiği için . Tekrar çıkarmanız gerekecek
Ben zaten engelli olmak istemiyorum illa görünmem lazım mı öylece bıraksam olur dimi.yani artık sağlıklı görünürüm. Maaşa ihtiyacım yok. Ve bir de e devlet te neden engelli raporu görünmez

E.DEMİR

Üye
Üye
Raporunuzun süresi bittiğinde yeni başvuru yapmadığınız sürece engelli olmazsınız öylece bıraksanız olur

mert

Üye
Üye
Ben zaten engelli olmak istemiyorum illa görünmem lazım mı öylece bıraksam olur dimi.yani artık sağlıklı görünürüm. Maaşa ihtiyacım yok. Ve bir de e devlet te neden engelli raporu görünmez
Allah razı olsun hocam. Sevindim 😊
e devletten görünmez belki ama il sağlık müdürlügünde engelli raporunuz görünür diye biliyorum

Tekerlekli Sandalye