İnternet bankacılığı

Gülsüm kartal

Üye
Üye
İnternet bankacılığı açtım nasıl kullanılır birde başka Kart ekleyebilirim yim bilen var sa lütfen yardımcı olun.tesekkuredrim

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
@Gülsüm kartal

Selam,

Bankaların internet bankacılığı arayüzleri birbirlerinden farklıdır. Ama prensipte aynı işlemleri yapabilirsiniz.
İşte: faturaları otomatik veya manuel ödeme, havale-eft yapma vb.
Google'a; atyorum ziraat eft nasıl yapılır diye yazın; bununla ilgili videolar'ı seçin, birileri illaki konuyla ilgili video çekmiştir. oradan öğrenirsiniz.

Aynı bankanın kartları kendi internet şubesinde çıkar ama başka bankanın kartının, başka internet şubesinde çıkması mümkün değil malesef.

Kolay gelsin.

Gülsüm kartal

Üye
Üye
@Gülsüm kartal

Selam,

Bankaların internet bankacılığı arayüzleri birbirlerinden farklıdır. Ama prensipte aynı işlemleri yapabilirsiniz.
Google'a; atyorum ziraat eft nasıl yapılır diye yazın; bununla ilgili videolar'ı seçin, birileri illaki konuyla ilgili video çekmiştir. oradan öğrenirsiniz.

Aynı bankanın kartları kendi internet şubesinde çıkar ama başka bankanın kartının, başka internet şubesinde çıkması mümkün değil malesef.

Kolay gelsin.
Çok teşekkür ederim sed kartı da eklenebilir mi acaba yardımcı oldunuz tskedirim

Gülsüm kartal

Üye
Üye

Yukardaki linkte SET kartla internet alışverişi hakkında bilgiler var.

Set kartı ancak bu şekilde internette kullanabilirsiniz.
Tskedirim de bu Kart PTT kartım harcama husunda değil bunu yeni açtığım internet bankacılığı üzerine ekleyebilirimiyim diye sormuştum?..
@Gülsüm kartal

Selam,

Kolay gelsin.
İşte bende bunu anlatmaya çalışıyorum sadace internet bankacılığı açtığım Kart görünüyor ama sed yardımı için verilen kart ki ( ikisi de ptt kart) ama sed için verilen kartı eklemiyrum ben daha önce burda okumuştum İnternet bankacılığı açtım ve sed kartımda ki parayida burda görüp yonetebiliyorum demişti sorum budur sanırım o kişi ayrıldı bu siteden neyse tskedirim yardımların için

Son düzenleme:
Tekerlekli Sandalye