İş görememezlik raporu almak istiyorum!

biqpier

Üye
Üye
Merhaba,

daha öncede bu sorunumla ilgili forumda yazmıştım ve yardımlarınızı görmüştüm. şimdi durumum iyice değişti ve daha kötüyüm ne yapmam gerektiği konusunda açıkcası hiçbir fikrim yok yardımlrınızı istiyorum akıl verirseniz sevinirim..

12 sigortalıyım 3027 gün prim ödemem var vergi indirimi yazım var (%50)

ben 4 yaşımdan beri rahatsızım ilk raporumu aldığımda sol kalça artodezi teşhisi ile %40 raporum var

sonrasında sol kalçadan 3 sağ kalçadan 1 omurilikten 2 defa ameliyat geçirdim.
kalçalarımda total protez takıldı sırtıma çivi takılmıştı skolyozdan dolayı ama enfeksiyon kapınca çıkarıldı.koltuk değnekleri ile yürüyorum, sol bacağımda 7.5 cm kısalık mevcut
bunlarında dışında eklem romatizması ve ankiloazan spondolit rahatsızlıklarım ortaya çıktı şuan çalışıyorum ama 2 gün gidip 3 gün rapor almak zorunda kalıyorum,

daha önce yazdığım gibi sigorta müdürlüğüne gidip malulen emekli olmak istiyorum dedğimde olamazsın işyerinde birşey olması gerekiyor gibi saçma bir şey söylemişlerdi.

ankilozan boynuma ve koluma kadar vurmaya başladı artık geceleri ne uyku var nede gündüzleri rahat bırakıyor başımı sağ tarafa yukarı ve aşağı artık oynatamıyorum kısıtlandı.

sizlerden isteğim bana yardımcı olmanız ben şimdi iş görememezlik raopru için tedavi gördüğüm üniversite hastanesinden (marmara) iş görememezlik raporu almak istiyorum benim için bumu iyi olur veya başka yapmam gereken birşey varmıdır ?

Teşekkürler...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
DR hasta olup dinlenmeniz gerektiği kanaatine varırsa size "iş göremezlik raporu" verebilir. Benim için hangisi iyi olur derken ucu açık bir soru sormuşunuz. Bunu ben bilemem.

Tekerlekli Sandalye