İs kazasi sonucu maddi manevi tazminat davasi

Svs58

Üye
Üye
Merhaba
Arkadaslar 2013 yilinda gecirdigim is kazasi sonucu sag gozomu kaybettim suanda %52 oraninda ozurluluk raaporum bulunmakta ve %42 oraninda surekli is gorememezlik belgem var (belgede kontrol gerektirmez ibaresi var) surekli is gorememezlik maasi aliyorum ( 620 tl )
Olayin ozeti su ilk verilen mufetis raporuna gore bana % 65 is yerine %35 kusur verilmisti
Ssk nin isyeeine ugradigi zarari tahsil etmek icin acmis oldugu davada bilir kisi raporu 3 tane 1 sinif is guvenligi uzmani tarafindan imzali olarak%70 isyerine %30 bana kusur orani vermistir ve dava devam etmektedir
Benim sorum su anda ayni isyerinde calismaya devam etmekteyim ve gorevim degisip idari kisma alindim isyerim bana herhangi bir odeme yapmadi

Maddi ve manevi tazminat davasi acacak olsam
Nekadarlik bir dava acabilirim ve sonuc ne olur kesin olmamak kaydi ile bilgisi olan arkadaslarin yorumlarini bekliyorum

Svs58

Üye
Üye
Konu hakkinda bilgisi olan yokmu arkadaslar

süleyman ozay

Üye
Üye
Svs58 bende mayısta iiş kazası geçirdim sol gozumu kaybettim sana verilen %42 sürekli iiş ggöremezlik oranı sadece gözden mi ben hastane den aldığım raporda tek göze%32 den fazla vvermiyorlar sSGK sürekli iişggöremezlik için bbaş vurdum daha sunuc çıkmadı

Tekerlekli Sandalye