İş kazası sonucu maddi manevi tazminat hesaplaması?

alpaslankocaoglu07

Üye
Üye
Mrb Ben 4-9-2006 Da Kazasi Gecirdim Ve su An Halen Devam Etmekte Olan Dava Da Yazikki Tazminat Miktari ile ilgili Olarak zaman asimina Ugradik Buna Ragmen Dava Devam Etmekte Buna Karsilik Sgk Surekli is Goremezlik Ayligi Baglan Di O Tarihte Asgari ucret Gorunmekte idi (yalniz Biz Farkli ucret Alyorduk) bu Sebeble Eger Konu Hakkinde Bilginiz Var ise O Tarihten Sonra Hiç Çalisamadim Soru:bu Tarihten tibaren Muhtemel Tazminat Miktarini Nasil Hesaplayabiliriz Biz Bu Arada Bi Hesap Yaptik Ancak Ortalama 350 Tl Gibi Bi Rakam Bundan Sonraki Biçilen Omur içinde Tahmini aylik Kayip Bunu Nasil Yukseltebiliriz Bilgisi Olan Ve Detay isteyen Arkadaslardan Yardm istiyorum Herkese Kolay Gelsin

alpaslankocaoglu07

Üye
Üye
Hocam teşekkür ederim ancak bu güncel değil 1995 tarihli bi yönetmelik ayrıca bizim bildiklerimizle çelişiyor çok bakamadım ancak durum ben için biraz karışık burda diyorum iş göremezlik aldığı tarih maluliyet başlangıç olur ve Çalışmalara gelir elde etmediği dönem hesap dışıdır diyor benim sordum bu biçilen ömür karşılığında ortalama tazminat hesabı nasıl olmalı yani eger bize söylendiği gibi olursa ortalama 350 TL ilk aylık kayıplar bahsediyor um ben şimdi saten sürekli iş göremezlik alıyorum eger oda dahil olsa bile 1500 gibi bi rakam kazanç görünmek de sadece çalışabilen kalifiye eleman bildiğim kadarı ile 2000 TL gibi alıyor artı sgk sıkıntı var ben buna itiraz ediyorum dolayı sı ile benim derdim bu muhtemel miktarı yükseltmek şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin

sahinalaca

Üye
Üye
Bende 2013te kaza geçirdim ve %52 raporumu alalı yaklaşık 3 ay kadar oldu. Sgkya gittiğimde bana bizden para almadın mı? Diye sordular. Benim tedavim sskdan değil desem bile fark etmez epikriz raporlarını getir iş görememezlik parası bağlayalım dedi acaba her ay içinmi verirler siz alıyormuşsunuz merak ettim.?

SM-G935F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye